Brutální hra For Honor a psychologická Alan Wake jsou na Epic Games Store zdarma

Už déle je známo, že Epic Games Store bude rozdávat až do konce roku 2019 každý týden hru zdarma. Tentokrát ale udělali výjimku, protože nabízejí dokonce dvě volně dostupné tituly - For Honor a Alan Wake - které si můžete stáhnout zcela zdarma a ponechat si je ve své knihovně na stálo.

Nekompromisní politika Epic Games

Minulý týden jsme si představili první dvojici her, kterou začalo vícenásobné rozdávání zdarma. Byli jimi This War of Mine a Moonlighter a tentokrát míří Epic ještě o něco výše. Od 2. srpna, přesně po dobu jednoho týdne, si můžete do své kolekce na svém Epic Games účtu zařadit další dvě hry.

I tímto dost nekompromisním způsobem se snaží Epic rozšířit svou hráčskou základnu a výborně se mu to daří. Počtem titulů sice nemůže konkurovat Steamu, největší herní platformě, ale zvyšující počet exkluzivního obsahu nových hráčů prostě láká. Navíc politika, s jakou se společnost Epic prezentuje, je mnohým výrazně sympatičtější, než při konkurenci.

Šíleně zábavný středověk ve For Honor

Fantasy středověká akční hra For Honor vás potěší unikátním soubojovým systémem plným brutální a rychlou akcí, příběhovou kampaní i mimořádně zábavnými multiplayerovými módy. Vývojáři z Ubisoftu se při popisu hry bijí do prsou, pokud jde o ovládání vojáků, které je inovativní a vy tak máte pod kontrolou každý jeden pohyb do nejmenších detailů. Jednotlivé bojovníky si můžete upravit podle aktuální nálady, a to z pohledu vzhledu i způsobu boje. Na výběr máte několik druhů jednotek jako například brutálního Vikinga, Samuraje, Wu Lin i středověké rytíře v těžké zbroji. Tento netradiční mix kultur z různých koutů světa připraví skvělé herní vyžití.

For Honor na Epic Storu ke stažení zdarma

Psychologický horor ve městečku Bright Falls

Druhým lákadlem je poměrně starší, avšak výborný titul Alan Wake. Spisovatel, podle kterého je hra pojmenována a zároveň je i jejím hlavním protagonistou, se dostává do těžkých životních situací po nečekaném zmizení jeho manželky. Malé městečko Bright Falls je terčem neznámé Temné Identity a pro Alana začíná boj s vlastní hlavou i nezmámim nepřítelem o záchranu milované ženy. Hra s lehkostí kombinuje příběhové prvky vystavěné na více propletených vrstvách a akční sekvence, při kterých vám bude tuhnout krev v žilách. Pokud patříte mezi fanoušky psychologických thrillerů, atmosférických titulů i nečekaných zvratů, Alan Wake vás správně napumpuje adrenalinem i zvědavostí.

Alan Wake od Epic Storu ke stažení zdarma

Akce je platná po dobu sedmi dní do 9. 7. 2019 a je možné, že v budoucnu se tituly opět dostanou do rotace zdarma.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

452318 přečteno

Doporučujeme

Nahoru