Chuck Norris Nonstop nakopává zadky v mobilní hře

Nesmrtelný, nezničitelný a nezastavitelný Chuck Norris se dočkal své vlastní mobilní hry. Ta v názvu pochopitelně nese jeho jméno – Nonstop Chuck Norris. Po vzoru nezdolného hrdiny se musíte vypořádat se skupinkami nepřátel. Asi není třeba dodávat, že nepřátelé nikdy nedojdou a skutečně jde o nekonečnou akční jízdu pro iOS a Android mobilní zařízení.

Chuck Norris a vtipy

Nonstop Chuck Norris se nezaměřuje pouze na skutečné schopnosti Chucka Norrise (mnohonásobný celosvětový šampión v karate), ale připomíná i nejrůznější vtípky o něm, jeho hlášky a mnoho dalšího. Jakmile proto porazíte několik prvních skupinek padouchů, hra vám připomene, abyste vylepšili Chuckovu vestu, protože jeho chlupy na hrudi sice zvládnou hodně, ale ne všechno. Vtipy o Chucku Norrisovi vás tak budou provázet na každém kroku, i když pouze v angličtině.

Nonstop akce

Celá hra stojí na klasických levelovacích základech. Do hry sice vstoupíte jako Chuck Norris, ale jako Chuck Norris level 1. Postupným likvidováním nepřátel odemknete další a další zbraně, získáte nejrůznější druhy oblečení a hlavně speciální schopnosti. Mezi nimi nechybí ani slavný Roundhouse kick, kterým Chuck dorážel zločince v seriálu Walker Texas Ranger.

Nonstop Chuck Norris plakátNonstop Chuck Norris kick

Oblečení vám nejenom pomůže v soubojích (za získané mince jej nezapomínejte vylepšovat), ale připomene i slavné filmy s Chuckem Norrisem a jeho velkým přítelem Brucem Lee. Asi nejznámějším kusem tak bude žlutá kombinéza s černým pruhem, kterou proslavil film Enter the Dragon (Drak přichází).

Chuck Norris pro Android i iOS

Hru Nonstop Chuck Norris si mohou zahrát jak majitelé mobilních zařízení s jablkem ve znaku, tak i příznivci zeleného robota. Pro obě platformy hru vývojáři z flaregames nabízí zdarma. Ve hře pak pochopitelně čekají mikrotransakce. Hrát lze ale i bez nich.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru