Farming Simulator 15 – Na co se můžeme těšit?

A je to tady. Všechny ty traktory, farmery a další kopie se opět musejí sklonit před králem, který už za měsíc dorazí na obrazovky našich počítačů. Farming Simulator, známý také jako Landwirtschafts Simulator, od šikovných vývojářů z Giants se vrací ve verzi „15“, přináší úžasné novinky a my už netrpělivě vyhlížíme demo, plnou hru a samozřejmě stovky módů, které pro něj jistě brzy vzniknou. Na co se můžeme těšit?

Navštivte stránku plnou módů pro Farming Simulator 2015

Na lidovou cenu

Hru seženete (zatím v předobjednávkách) za necelých 500 Kč, což je nejen skvělé, ale i zvláštní – dost možná by si tak slavný titul mohl říct i o víc, ale právě masivní rozšíření díky nízké nahrává tvůrcům módů, kteří následně stojí za ještě větší popularitou hry. Přesto je zřejmé, že za 500 Kč dostanete „až moc“ zábavy, jelikož Farming Simulator 15 vám se všemi těmi módy vydrží věčně, navíc polovinu práce nadaných modderů ani nestihnete vyzkoušet. A i kdybyste nebyli příznivci módů, hra jako taková toho nabízí až až, ale o tom až níže.

Na lepší grafiku

Už to je pár let, co jsme dostali od Giants nový díl Farming Simulatoru na PC, není tedy divu, že grafika bude mnohem dál. Zatím se zdá, že se nemůžeme těšit na vymoženosti typu změna terénu, bahno a tak podobně, ale lepší modely, kvalitnější textury a výrazně pokročilé efekty dělají z Farming Simulatoru 15 nejlépe vypadající hru svého žánru.

Na co všechno se z technologického hlediska můžeme těšit, zatím není jasné. Nová grafika, fyzika a nové mechaniky na obrovských mapách – to nám slibují vývojáři, avšak kromě změn v grafice si zatím netroufáme soudit.

Na les

Těšíte se na procházky panenskou lesní přírodou a krmení srnek? Tak si zajděte do nejbližšího lesa, protože ve Farming Simulatoru se toho nedočkáte. Naopak, do lesa tam dotáhnete těžké stroje a stanete se prvním článkem v řetězci, na jehož konci jsou značky jako Ikea, Jihočeské papírny a podobné. Prostě budete nebohé stromky kácet, odvětvovat a převážet tam, kde za ně dostanete dobrou cenu.

Jak moc komplexní bude celé dřevorubecké odvětví, raději nebudeme spekulovat, ovšem mělo by jít o novinku číslo 1. Už samotná práce v novém prostředí je totiž skvělý nápad a variabilitě hry to nesmírně prospěje.

Na módy

Už pro Farming Simulator 2013 vznikla řada pekelně dobrých módů, pro díl s číslovkou 15 ve jméně to bude jistě tolik. A stejně jako jsme vás články o módech zásobovali u minulého dílu, můžete se těšit na to samé i pro novinku, kterou už napjatě vyhlížíme.

Na závěr tu pro vás máme ještě video z Youtube s gameplay záběry ze hry:

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
lukyn800
lukyn800

čim mam vozit dřevo

02.09.15 19:23 reagovat

filipglos
filipglos

je to dobrí

25.10.14 09:05 reagovat

Doporučujeme

Nahoru