Farming Simulator 17 přijíždí po kolejích

Traktory, kombajny, harvestory a spousta dalšího vyjíždí na další dva roky do polí. Dnes totiž vychází Farming Simulator 17 – zástupce nejznámější a nejoblíbenější farmářské série od vývojářů z Giants. Hráči a fanoušci simulátorů se mohou těšit na několik novinek a spoustu licencovaného obsahu. Podobně obrovské, jako před dvěma lety, to ale s novým obsahem nebude. Tehdy se hráči setkali s kompletně novou sekcí lesního hospodářství. Ve verzi FS17 sice přijíždí vlaky a možnost využití železničního transportu, ale zdaleka nejde o tak velkou záležitost.

Spousta licencovaného obsahu

Celá herní série Farming Simulator stojí na obsahu, který ale paradoxně netvoří sami vývojáři. Ti přinesou herní základ v podobě samotné hry, přidají několik nutných strojů a dalších kusů příslušenství a zbytek otevřeně nechávají na modderech. Ti pak hráče zásobují stovkami a tisíci nejrůznějších módů od drobných doplňků, přes kombajny a traktory, až po celé mapy – viz web Farming Simulator módy. Stejně se k tématu staví i FS17, ale do začátku přeci jen přidává slušnou zásobu strojů a vybavení. Hráči tak mohou vybírat ze 75 licencovaných značek, které lze najít na 250 vozidlech a dalším příslušenství. Hráči české a slovenské provenience ocení zejména tři zástupce oblíbeného brněnského výrobce značky Zetor (Major 80, Proxima Power 120 a Forterra HD). Nechybí však ani zavedené světové značky jako Massey Ferguson, Valtra, Challenger, Jenz, JCB a dalších. Již tradiční je pak absence asi nejznámější zemědělské značky John Deere, která se stejně jako předloni oficiálně ve hře neobjeví. Hráči se však mohou spolehnout na moddery, kteří John Deere módy určitě zveřejní ještě v den vydání hry.

Fendt 939

Novinka – železnice

Asi nejvýraznější novinka ve hře přijíždí po kolejích. Farmáři tak budou moci využívat železničního transportu a nakládat jednotlivé produkty a suroviny na korby vagónů. Nejlepšího využití se dočkají zejména nádraží v blízkosti lesní těžby. Převoz klád vlakem totiž vyřeší jejich velký objem a dřevo tak může skončit přímo na pile.

Vlak

Různých úprav a rozšíření si pak lze všimnout v chovu zvířat, kdy se mění náročnost i podmínky pro úspěšné chování krav, ovcí, prasat a slepic. Krávy zůstávají jako tradičně nejnáročnějším hospodářským zvířetem, které však dokáže přinést hodně užitku.

Farmařina se prostě neomrzí

I když se od posledního dílu mnoho věcí nemění, vydání provází opravdové nadšení. Hráči jdou na jistotu – ví, co mohou čekat a to také dostávají. Na ty nové čeká poměrně podrobný návod v rámci série tutoriálů (nově se po stisku pauzy objevuje i sada nejužitečnějších ovládacích prvků a rad pro danou chvíli). Vše doplňuje multiplayer, který díky coop módu přidává spoustu zábavy a hru tak rozšiřuje o celý jeden rozměr.

Farming Simulator 17 demo

Demo hry Farming Simulator 17 ke stažení bohužel není a nebude. Obecně tento trend u her opadl již před několika lety, ale zrovna farmářská série Farming Simulator demo nabízela poměrně pravidelně. Tato doba již ale skončila.

Minimální systémové požadavky

Hra si vystačí s opravdovým málem. Hráčům tak bude bohatě stačit, pokud mají relativně nové PC s prakticky jakoukoli dedikovanou grafickou kartou. Níže najdete přesné sestavy pro spuštění a relativně schopné hraní hry Farming Simulator 17.

Minimální požadavky na PC:

CPU: 2.0 GHz Intel/AMD
RAM: 2 GB
GPU: GeForce GTS 450/Radeon HD 6770
HDD: 6 GB volného místa
System: Windows 7
 

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 8 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

869569 přečteno

Doporučujeme

Nahoru