Král Artuš v nové temné fantasy RPG

Král Artuš se vrací v novém herním zpracování King Arthur: Knight's Tale. Hra je zatím na Kickstarteru, takže pokud rádi podporujete nové projekty, a zároveň milujete legendy o Artušovi, jste na velmi správné adrese. O vývoj se postarali tvůrci herní série Victor Vran.

King Arthur: Knight's Tale je strategická a temná fantasy RPG, kde se na dění díváte shora. Hrát můžeme až za 30 postav a 5 povolání, které si sami zvolíte. Nechybí různé schopnosti nebo amulety, které k mýtům a legendám bezpochyby patří. Rytíři budou tradičně zasedat za kulatým stolem, odkud budou podnikat výpravy do světa.

Tvůrci hru pojali opravdu pořádně tvrdě, protože jakmile vám zemře postava, je mrtvá už na stálo. Každý z rytířů má svá pro a proti, stejně tak mají i jiné osobnosti, které nemusí spolu vždy dobře vycházet. Je proto na vás, jaký tým si sestavíte. Pokud dojde na rozpory, mohou se rytíři od kulatého stolu zcela odtrhnout a obrátit se proti vám.

Asi jste se již dovtípili, že hra bude řešena systémem tahových rozhodnutí. Na všechno tak máte dostatek času, abyste si promysleli své další kroky. Hra bude místy připomínat sérii Total War, například strategickou mapou, tahovým systémem apod. Zároveň v ní ale najdete moře všelijakých příšer a bytostí, které budete muset porazit nejen silou, ale i magií.

Artuš dostane i svůj vlastní hrad, Kamelot, ve kterém se budou odehrávat rozhodování a který si můžete vylepšovat a odemykat novinky. Hrad je opravdu majestátní a určitě si ho užijete. Kampaň na Kickstarteru bude trvat ještě 24 dní a cílem je vysbírat 149 000 dolarů. Jak píšu článek, tvůrci mají na kontě 70 tisíc dolarů, takže jsou už těsně před polovinou. Podaří se jim získat dostatek financí?

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

869569 přečteno

Doporučujeme

Nahoru