Návrh interiéru: Užitečné aplikace pro mobil a tablet

Po článku, který shrnoval možnosti jednotlivých programů pro návrh interiérů na PC, se dnes podíváme i na to, jestli nám třeba stejně nedokážou pomoci aplikace pro mobilní telefony a tablety. Ačkoliv můžeme rovnou říct, že komplexnosti specializovaných PC programů tyto aplikace nedosahují, byla by chyba je rovnou odsoudit. V mnoha věcech jsou totiž překvapivě užitečné.

Homestyler Interior Design

Nejblíže komplexnímu nástroji pro návrh interiérů je Homestyler Interior Design. Začátek přitom příliš věrohodně nepůsobí – místnost si vyfotíte přímo skrze aplikaci. Ale pak už se začnou dít divy – po označení pár základních rozměrů fotka získá prostorové vymezení, do kterého jdou vkládat libovolné objekty z širokého katalogu.

Architonic

Architonic je, ve své podstatě, obrovským katalogem, který při zařizování interiéru stoprocentně oceníte. Obsahuej více než 140 000 produktů a materiálů z databáze Architonic, která sdružuje mnoho výrobců, makléřů i prodejců po celém světě.

Photo Measures

Jednoduchý a geniální, takový je Photo Measuers, nástroj pro vyfocení místností a okótování rozměrů všeho, co potřebujete. Když si do fotky zaznamenáte míry, nejenomže je už nezapomenete, ale vždy je uvidíte i v kontextu celé místnosti.

Sun Seeker

Sun Seeker plní dvě zásadní funkce. Najde Slunce a pak vám ho díky rozšířené realitě ve spolupráci s foťákem mobilu ukáže - budete tedy přesně vědět, kdy vám do místnosti zasvítí slunce a kdy ji naopak zahalí stín. Neocenitelný pomocník hlavně pro kupce nemovitostí, nebo nájemníky.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru