Návrh interiéru: Užitečné aplikace pro mobil a tablet

Po článku, který shrnoval možnosti jednotlivých programů pro návrh interiérů na PC, se dnes podíváme i na to, jestli nám třeba stejně nedokážou pomoci aplikace pro mobilní telefony a tablety. Ačkoliv můžeme rovnou říct, že komplexnosti specializovaných PC programů tyto aplikace nedosahují, byla by chyba je rovnou odsoudit. V mnoha věcech jsou totiž překvapivě užitečné.

Homestyler Interior Design

Nejblíže komplexnímu nástroji pro návrh interiérů je Homestyler Interior Design. Začátek přitom příliš věrohodně nepůsobí – místnost si vyfotíte přímo skrze aplikaci. Ale pak už se začnou dít divy – po označení pár základních rozměrů fotka získá prostorové vymezení, do kterého jdou vkládat libovolné objekty z širokého katalogu.

Architonic

Architonic je, ve své podstatě, obrovským katalogem, který při zařizování interiéru stoprocentně oceníte. Obsahuej více než 140 000 produktů a materiálů z databáze Architonic, která sdružuje mnoho výrobců, makléřů i prodejců po celém světě.

Photo Measures

Jednoduchý a geniální, takový je Photo Measuers, nástroj pro vyfocení místností a okótování rozměrů všeho, co potřebujete. Když si do fotky zaznamenáte míry, nejenomže je už nezapomenete, ale vždy je uvidíte i v kontextu celé místnosti.

Sun Seeker

Sun Seeker plní dvě zásadní funkce. Najde Slunce a pak vám ho díky rozšířené realitě ve spolupráci s foťákem mobilu ukáže - budete tedy přesně vědět, kdy vám do místnosti zasvítí slunce a kdy ji naopak zahalí stín. Neocenitelný pomocník hlavně pro kupce nemovitostí, nebo nájemníky.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

221831 přečteno

Doporučujeme

Nahoru