Nejlepší módy pro Farming Simulator 15 (3. díl)

Sváteční díl našeho speciálu pro fanoušky nového Farming Simulatoru jsm se rozhodli okořenit pár zajímavými videi, které ukazují zemědělské stroje v trochu netradičních situacích, nebo rovnou netradiční stroje. Činíme tak i z důvodu, že pro opravdové fanoušky FS15 máme samostatnou stránku, kam módy a nové stroje přidáváme každý den, viz fs15.mujsoubor.cz/. Co se týče módů, dnes se podíváme hlavně na mapy.

Mapy

Giants odvedli při návrhu map skvělou práci a hráči si v zásadě nemají na co stěžovat. Jenže variabilita je dobrá věc a moddeři si ve svých mapách mohou dovolit i věci, které by si Giants dovolit nemohli. Jedna mapa je malá a užijete si na ní spíše s menšími stroji, zatímco jiná dosahuje gigantických rozměrů a bez nejsilnější techniky se v ní neobejdete, přičemž i variabilita grafické podoby jednotlivých map je obrovská. Na vás je jediné – vybrat si takovou mapu, na které vás bude farmaření a těžba dřeva bavit nejvíc.

Old Family Farm

V téhle menší mapě užijete i stroje, které byste normálně zahodili hned, co si ušetříte na lepší. Přímo totiž svádí k využití starších, hranatějších a méně výkonných traktorů a kombajnů a to nejen svými rozměry, ale hlavně atmosférou poklidného amerického venkova.

Stahujte Old Family Farm

Two Rivers

Legendární mapa, za kterou je tolik práce tolika lidí, že je výsledkem nemůže být nic jiného, než nejlepší zážitek z hraní Farming Simulatoru, nově i ve verzi 2015. Nádherná scenérie údolí s řekou dává vašemu snažení nový rozměr.

Stahujte Two Rivers

AgroFrost 2015

Další velmi pěkná mapa, tentokrát od nadaného moddera SETKA. Intenzivní venkovský nádech, hezké detaily a hlavně spousta různě velkých polí k obdělávání.

Stahujte AgroFrost 2015

Walchen V 1.0

Tato mapa patří mezi kopcovitější, takže chybu neudělát, když se vybavíte výkonnějšími zemědělskými stroji.

Stahujte Walchen

AgroNort V 1.0

Jedna z prozatím nejhezčích map pro Farming Simulator 15, která využívá mód Pivot140 pro zavlažování obrovských polí. Nainstalovat však musíte mód i mapu zvlášť, mapa tuhle šikovnou funkci neobsahuje.

Stahujte AgroNort

Tyrolean Alps V 1.1

Zemědělství na horách není žádná legrace. Tyrolean Alps jsou jednou z nejkopcovitějších map pro FS15, takže budete potřebovat silné stroje, které si poradí i se strmějším stoupáním.

Stahujte Tyrolean Alps

Winterizing Mod pro Bjorn Holm

Kompletní přeskinování defaultní mapy Bjorn Holm do zimního hávu. Dokonce i s volitelným sněžením. Jakkoliv je práce na poli v takovém počasí dost těžko představitelná, mapa vypadá díky sněhové pokrývce prostě skvěle.

Stahujte zimní mód pro mapu Bjorn Holm

Videa

A dostáváme se k videím, kterými tento článek a konec roku okořeníme. Co takhle traktorová rallye, nebo extrémní kácení lesního porostu? Přejeme příjemnou zábavu a klidně prožité svátky. 

Ponsse Scorpion King

Žrout stromů

Extrémní zastřihávání větví v blízkosti elektrického vedení

Prostě traktorová rallye

Kombajnov​é demoliční derby

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 0.5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru