Nové Call of Duty Vanguard vyjde již tento podzim. Zde je vše co víme

Nová Call of Duty hra vychází posledních 16 let vždy na podzim a jinak tomu nebude ani teď. Call of Duty Vanguard, jak zní oficiální název hry pro rok 2021, vyjde 5. listopadu a bude disponovat řadou skvělých novinek. Zasazená bude do 2. světové války, kde si hráči opět užijí boje za vítěznou stranu Spojenců proti mocnostem Osy.

Poslední dvě instance v sérii Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Black Ops Cold War měli výborné prodeje a mimořádně populárním je i titul Call of Duty: Warzone, stejně tak i mobilní hra Call of Duty: Mobile. Activision Blizzard tak na značce staví rok co rok a generuje jim závratné částky výdělků, proto i letos přicházejí s úplnou novinkou.

Vanguard se představil nejen prvním teaser trailerem, ale i sérií artworků a dnes už dokonce i prvním oficiálním trailerem pro PS5 verzi hry. Vanguard by se podle známého Insider okamÏitû mělo držet historických událostí i přesto, že některé zbraně z uniklých záběrů působí modifikované. Podle palem v pozadí je možné usuzovat, že se bude část hry odehrávat v Pacifiku, ale pravděpodobně se podíváme i do Evropy, tedy kontinentu, který si 2. světovou válku odnesl nejvíce.

Hra Call of Duty Vanguard bude disponovat až 24 mapami pro všechny režimy, dynamickým počasím měnícím výsledek hry a nesmí chybět ani tradiční zombie mód, kde se skupina hráčů v kooperaci snaží přežít návaly nemrtvých nepřátel. Zombie mód má na starosti studio Treyarch, ostatek hry zpracuje již tradičně Sledgehammer Games.

Zmíněné novinky se týkají 4 velkých bojišť napříč celým světem, squad multiplayerového módu, jakož i skvělé kampaně. Prostředí bude reagovat na změny po výbuších a kulkách. Těšit se tak můžeme na zničitelné prostředí po ranách z tanku, granátech apod. Vanguard bude postaven na obnoveném engine z Call of Duty: Modern Warfare. Nebude chybět ani přizpůsobení zbraní.

Další velkou novinkou bude multiplayerový mód Champion Hill, kde proti sobě bude stát osm týmů v jednotlivcích, po dvojicích nebo v trojicích hráčů. Odehrávat se bude v mapách přizpůsobených k stylu boje v arénách. V podstatě tak půjde o battle-royale princip. Vanguard bude, podobně jako předcházející hra Black Ops Cold War, propojený s Warzone a nové mapy se objeví v obou hrách.

Hra bude k dispozici na PC, PS5, Xbox Series X / S, PS4 a Xbox One. Datum vydání je stanoven na podzim 5. listopadu 2021.

Zdroj: Activision

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Nahoru