Call of Duty: Warzone (1.16.6.3016)
60 %

Vynikající válečné battle-royale na známých Modern Warfare mapách

Značka Activision si ani nemohla vybrat lepší období, kdy vypustit svůj nejnovější počin Call of Duty: Warzone. Koronavirus zavřel všechny hráče doma a co potěší více, než nový battle-royale titul, který je navíc zdarma, že? Warzone si bere ty nejlepší věci z konkurence a přidává mnoho vlastních a originálních nápadů.

K Apex Legends se přibližuje vícečlennými týmy (na začátku byly tříčlenné, momentálně jsou ve hře čtyřčlenné squady), PUBG zase jemně kopíruje v prostředí opuštěných míst s hororovými prvky, Battlefield zase nabídl inspiraci v různých typech vozidel. Fortnite zase inspiruje v nekonečné akci pouze s minimem prostoru na dýchání. Nejlepší na tom je, že celá hra je založena na titulu Call of Duty: Modern Warfare. Jinak je princip battle-royale poměrně jednoduchý a stejný, jako při dalších hrách. Výsadek, lootování zbraní, hledání vybavení, zabíjení.

Kromě toho se ale tvůrci pohráli i s questy, takže si vždy můžete hraní zpříjemnit netradiční úkolem. Inteligentní stanice na mapce poskytují informace o zužujícím se kruhu, který si tak můžete zjistit a vyhnout se mu. Sběratelské úlohy zase umožňují otevírat bedny a získávat lepší vybavení, případně si nasednete do auta a pozrážate předem stanovený počet nepřátel. Za vše získáváte zkušenosti, nějaké ty skiny apod.

Velmi zajímavou možností je přivolání si bedny z nebe. V ní můžete mít předem vybrané vybavení z jedné třídy - zbraně, perky a celé vybavení. Musíte si na ni ale během hry našetřit, což ale není nijak velký problém. Další vynikající a inovativní novinkou je GULAG - místo, kam se dostanou mrtví hráči a musí si v duelu změřit síly, aby se následně mohly opět zrodit ve hře. Každý z dvojice dostane stejnou zbraň náhodného výběru a musí se o svůj život poprat v aréně smrti. V samotné mapce nechybí ani možnost oživování.

Zahrajte si mobilní Call of Duty zcela zdarma!

Zbraně hráči znají ze série CoD a je jich tu požehnaně. Staré střelné zbraně, moderní věci, optiky, granáty, miny ... no prostě tady je všechno. Nechybí ani denní nebo týdenní questy, aby se hráči náhodou nenudili a zpříjemnili si monotónně zabíjení. Monotónně ale v pozitivním slova smyslu, hra je to opravdu parádní a plná akce.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 / Radeon HD 7950
HDD: 175 GB volného místa
Další: Windows 7 64-Bit (SP1) / Windows 10 64-Bit
 
 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Dynamická a zábavná akce
  • Vždy se něco děje
  • Modern Warfare zbraně
  • 150 hráčů na mapě
  • 4 členné týmy
  • Lootování i questy
  • Call of Duty zcela zdarma
  • Obrovská hráčská základna
  • Krásná grafika
  • Propracovaná fyzika hry

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Activision
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.callofduty.com/warzone
Velikost souboru: 4,93 MB
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 1.16.6.3016
Počet stažení: 410
Publikováno: 20.04.2020
Poslední aktualizace: 2020-04-20 12:52:27
Zařazeno v kategoriích: Plné hry | Multiplayerové hry | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Call of Duty: Warzone

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

call-of-duty-warzone: Warzone fps

Dobrý den mám problém s fps ve hře warzone. má fps jsou okolo 5. má rtx 3080 a amd r3900x, 64gb ram má stažené všechny nejnovější ovladače a aktualizaci systému. Předem děkuji za odpověď.

Filip Doubek 23.8.2021 Odpovědi (0) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru