Spintires 2014 – nová vozidla a módy (2. díl)

O Spintires nepíšeme poprvé a rozhodně ani naposledy. Obliba tohoto výjimečného simulátoru off-roadových pracovních vozidel roste stejně jako aktivita modderů, kteří přidávají do této hry to jediné, co jí trochu schází – obsah: nové textury pro stávající vozidla i zcela nové modely a to i takové, které ve hře podobného ražení působí jako pěst na oko. Dnes se podíváme hlavně na nové kusy techniky, které budete moci uvěznit v bahnem vyjetých půlmetrových kolejích.

Přečtěte si první díl našeho seriálu o SpinTires 2014

Od Chevyho po TIRák

V minulém článku jsme pro vás vybrali rozmanité modely, mezi kterými jste našli vozidla, která se pro práci do těžkého terénu hodila, i taková, která si na podobném místě lze představit jen těžko. Dnes v tom budeme pokračovat.

Jak instalovat? Naštěstí to není vůbec snadné. Pokud ve staženém archivu najdete složku Media, tak její obsah nahrajte do složky Media, kterou najdete na místě, které vám řekneme o pár řádků níže. Pokud ale obsahuje více složek, tak už tyto složky nahrajete do složky Media. A teď už slíbená lokace složky: ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires\Media

GAZ Sadko

Ruský kamion GAZ Sadko je na těžký terén ve Spintires už na první pohled jako dělaný. Vysoko postavená kabina, velké terénní pneumatiky a dostatečná síla jsou pro off-roadovou práci přímo stvořeny. Podle nás tenhle kamion i hezky vypadá a je s ním ve hře zábava.

Stáhnout GAZ Sadko do Spintires

JEEP Cherokee XJ

JEEP Cherokee XJ ve vojenské kamufláži taky vypadá, že se do lesa plného bahna a nesjízdného terénu náramně hodí. Vyřádit se s ním můžete i ve Spintires a to včetně zvuků motoru, které autor modelu přidal, aby byl zážitek co nejlepší a nejvěrnější.

Stáhnout JEEP Cherokee do Spintires

T-150 K

Kolový traktor T-150 K se rozhodně nehodí pro objevování mapy Spintires, ale naopak ho oceníte při nakládání. Ale nemusíte se bát, že by se na místo určení nedostal – v terénu to taky není žádný začátečník.

Stáhnout T-150 K do Spintires

Western Star series 4900

Trucky amerického Western Star série 4900 jsou velmi flexibilní a rozhodně se hodí i na práci do lesa, ale jestli tohle monstrum může uspět i v těžkém terénu SpinTires, to si jistí teda nejsme. Vyzkoušejte, jestli se vám povede dojet pro dřevo, naložit ho a dorazit na místo určení, protože nám připadá, že nemá šanci.

Stáhnout Western Star series 4900 do Spintires

Chevrolet 3100 pickup

Další auto, které se moc do terénu nehodí, je Chevrolet 3100 pickup. Jasně, dokážeme si ho snadno představit na polní cestě vedoucí k ranči, ale že by tenhle Chevy zvládnul drsný ruský les plný bláta? Zas tolik bychom téhle krásné klasice nefandili, obzvláště v tom strašlivém černo-oranžovém laku.

Stáhnout Chevrolet 3100 pickup do Spintires

Tři textury navrch

 Nejen celé modely, ale i „obyčejné“ textury dokážou Spintires příjemně změnit. My jsme si pro vás tentokrát připravili představení třech decentnějších a vkusnějších, než v minulém článku. Instalovat lze tak, že do složky ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires\TextureCache přehrajete soubor s příponou .dds, který najdete rozbalením staženého archivu.

Modrý Ural

Světle modrá barva Uralu sluší.

Stáhnout texturu Uralu do Spintires

Zelený KAMAZ

Trochu agresivnější a nepřehlédnutelnější je svítivě zelené zbarvení KAMAZu. Na tenhle kamion se ale rozhodně hodí.

Stáhnout texturu KAMAZu do Spintires

Červený MAZ

Barevná kombinace MAZu vypadá jako hasičská, nebo letištní, rozzhodně se ale neztratí ani v lese, kam s tímhle osmikolovým monstrem vyrazíte ve Spintires.

Stáhnout texturu pro MAZ do Spintires

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru