Ubisoft natočí další film na motivy akční hry

Po nikterak slavném filmu (jak divácky, tak finančně) Assassin’s Creed plánuje Ubisoft další snímek založený na herní předloze. Půjde o film The Division, který bude sledovat postapokalyptické události na newyorském Manhattanu. Hra Tom Clancy’s The Divison, která je snímku předlohou, sice ani zdaleka nenaplnila nemalá očekávání hráčské základny, ale stala se nejúspěšnějším titulem Ubisoftu a přeskočila tak i finančně velmi úspěšné Watch Dogs. Podaří se Jakeu Gyllenhaalovi se snímkem uspět jak v pokladnách, tak i mezi filmovými kritiky?

Tom Clacy’s The Divison bude mít film?!

Pokud jste stejně jako já TC The Division sledovali už od velkolepého oznámení na veletrhu E3 a nemohli se dočkat miliardy herních možností, spousty gadgetů, otevřeného světa, fenomenálního COOPu a v neposlední řadě dokonalé grafiky, asi chápete moji skepsi.

S každým dalším videem a každým dalším odkladem vydání se totiž hra The Divison rapidně měnila a to k horšímu. Výsledek sice nebyl nijak hrozný (ostatně mrkněte na Dojmy z bety The Division), ale zmíněné odklady, nedostatek obsahu a využívání exploitů hře nijak nepomohly. Z pohledu hráče tak pro vznik filmu nevidím důvod. Ovšem když se na věc podívám jako filmový a postapo nadšenec, tak moc dobře vidím potenciál, který snímek má. A hlavně nesmíme zapomínat, že peníze jsou zde až na prvním místě.

Zimní prostředí v TC The DivisionArtwork k TC The Division

V postapo NY se objeví známé hvězdy

Filmové zpracování The Divison je plánováno na rok 2018 a objevit se v něm mají minimálně dvě velká jména. Dle dosavadních informací je jisté obsazení dvou hereckých hvězd v podobě Jessicy Chastain a Jakea Gyllenhaala. Ten se rovněž spolupodílí na produkci filmu. Režie se pak má ujmout schopný scenárista a režisér Stephen Gaghan (scénář Traffic – nadvláda gangů). Ingredience se tak zdají být více než kvalitní a můžeme jenom doufat ve stejně pozitivní výsledek.

Jake GyllenhaalJessica Chastain

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru