Vyhledávání skladeb na Spotify vložením části textu je konečně tady

Znáte ten pocit, když víte část textu, ale vůbec si nepamatujete název skladby? Na největší hudební streamovací službě Spotify, již nebudete tápat v neprobádaných vodách. Vývojáři nám totiž oznámili skvělou novinku, a tou je vyhledávání skladeb přímo podle textu. Dost bylo divokých večírků v pokročilé večerní hodině, kdy si jako skupina chcete společně zazpívat - nebo zakřičet, výsledek je stejný - oblíbenou píseň, ale nevíte přijít na její název.

Odteď můžete do vyhledávacího pole zadat kus textu, který si pamatujete a Spotify vám vyhledá všechny skladby, které tato slova obsahují. Aktuálně je funkce přidána na mobilních Android a iOS zařízeních. Po zadání "lyrics" do vyhledávacího pole se zobrazí výsledky a ty, které by mohly obsahovat vámi požadovaný text se označí "Lyrics match", a tedy "Textová shoda".

Funkce se hodí pro všechny, kteří si nevědí zapamatovat názvy písní, což je v dnešní době neomezených možností a každodenního objevování nových skladeb a interpretů celkem běžné. Stejnou funkci už dávno má Apple Music a to od roku 2018.

Jak využívat Spotify naplno zjistíte s těmito tipy a triky. Dozvíte se například o skupinových playlistech, změně kvality přehrávání skladeb, jak poslouchat Spotify v bezplatné verzi bez reklam nebo jak obnovit smazané playlisty.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Nahoru