RAID: Shadow Legends (mobilní)
100 %

Fantasy RPG na motivy více známých her

Fanoušci mobilních RPG titulů si mohou mnout ruce s novinkou RAID: Shadow Legends. Ta si bere snad všechny své nejlepší stránky z jiných titulů a častokrát jde o vykradení takového kalibru, jak si to už dlouho nedovolil žádný titul. Tak například zde máme herní třídy z titulů, jako LOTR nebo svět Warcraftu, gameplay jako vystřižený z her Diablo nebo World of Warcraft, masteries systém velmi podobný tomu z League of Legends a v podobném duchu bychom mohli pokračovat i dál.

Proč si ale kazit docela povedený titul, kdy je lepší se s ním zabavit? Na jedné straně elementy, které jsou známé z jiných her, na druhé velmi příjemné zpestření RPG žánru svou rozmanitostí. Navíc veškeré půjčené prvky jsou zpracovány poměrně kvalitně, takže kampaň působí výživně, 300 postav z národů Orků, Nemrtvých, Elfů, Lidí nebo Zaklínačů je víc než dost a když k tomu připočítáme možnost hrát online, je RAID: Shadow Legends všestrannou fantasy zábavou.

Na a co by to byla za fantasy hra, kdyby neměla svou vlastní PvP arénu, desítky velkých bossů nebo hrad, který můžete zvelebovat, kam se rádi vracíte a odkud vyrážíte na mise. RAID: Shadow Legends je zpracována v 3D provedení a nabízí taktický přístup k soubojům, strategické vedení bitev a kombinování kouzel jednotlivých postav.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • 300+ postav
  • Orkové, Elfové, Nemrtvý i lidé
  • PvP arény
  • Kampaň
  • 3D zpracování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Plarium Global Ltd
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://plarium.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 408
Publikováno: 10.03.2019
Poslední aktualizace: 2019-03-08 22:24:52
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - RAID: Shadow Legends (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

441864 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

852242 přečteno
Nahoru