RAID: Shadow Legends (mobilní)
100 %

Fantasy RPG na motivy více známých her

Fanoušci mobilních RPG titulů si mohou mnout ruce s novinkou RAID: Shadow Legends. Ta si bere snad všechny své nejlepší stránky z jiných titulů a častokrát jde o vykradení takového kalibru, jak si to už dlouho nedovolil žádný titul. Tak například zde máme herní třídy z titulů, jako LOTR nebo svět Warcraftu, gameplay jako vystřižený z her Diablo nebo World of Warcraft, masteries systém velmi podobný tomu z League of Legends a v podobném duchu bychom mohli pokračovat i dál.

Proč si ale kazit docela povedený titul, kdy je lepší se s ním zabavit? Na jedné straně elementy, které jsou známé z jiných her, na druhé velmi příjemné zpestření RPG žánru svou rozmanitostí. Navíc veškeré půjčené prvky jsou zpracovány poměrně kvalitně, takže kampaň působí výživně, 300 postav z národů Orků, Nemrtvých, Elfů, Lidí nebo Zaklínačů je víc než dost a když k tomu připočítáme možnost hrát online, je RAID: Shadow Legends všestrannou fantasy zábavou.

Na a co by to byla za fantasy hra, kdyby neměla svou vlastní PvP arénu, desítky velkých bossů nebo hrad, který můžete zvelebovat, kam se rádi vracíte a odkud vyrážíte na mise. RAID: Shadow Legends je zpracována v 3D provedení a nabízí taktický přístup k soubojům, strategické vedení bitev a kombinování kouzel jednotlivých postav.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • 300+ postav
  • Orkové, Elfové, Nemrtvý i lidé
  • PvP arény
  • Kampaň
  • 3D zpracování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Plarium Global Ltd
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://plarium.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 149
Publikováno: 10.03.2019
Poslední aktualizace: 2019-03-08 22:24:52
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

Poradna aplikace - RAID: Shadow Legends (mobilní)

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

437899 přečteno

Pixwords nápověda 3. díl

217666 přečteno
Nahoru