Angry Birds Star Wars (mobilní)
0 %

Rozzlobení ptáci v prostředí Hvězdných válek

Před dávnými časy v předaleké galaxii… Skupina zoufalých rebelů se postavila na odpor galaktické hrozbě – zlému impériu. Zní to povědomě? Tak nějak začíná příběh prvního vydaného dílu populární série hvězdných válek a podobný je i začátek této hry. Jediné, co se změnilo, je to, že rebelové jsou rozzlobení ptáci a impérium reprezentují jejich věční nepřátelé – prasata.

Toto nekonvenční propojení dvou populárních fenoménů, Angry Birds a Hvězdných válek, je něco, co tady ještě nebylo. Ptačím rebelům se při bitvě podařilo ukrást plány prasečího impéria na mocnou zbraň. Jde o neobyčejný projekt, s kterým by si impérium mohlo podmanit celou galaxii a nese příznačný název Prasečí hvězda. V této hře se chopíte světelného meče, naučíte se tajům síly a vydáte se na intergalaktickou dobrodružnou cestu. Budete se plahočit po pláních Tatooinu a plížit se v útrobách Prasečí hvězdy. Podaří se vám zachránit galaxii před hrozbou impéria?

Princip hry je téměř stejný jako u klasických Angry Birds, ale přeci jen jej dokázali tvůrci ještě pozvednout do nových rozměrů a přidat spoustu zajímavých herních prvků. Potkáte ptáka jménem Luke, který se naučí hbitě ovládat světelný meč. Nebude chybět ani moudrý Obi-wan, který exceluje v manipulaci se sílou, a aby byla parta kompletní, tak se objeví i Han, který bude v ruce mít nebezpečnou zbraň.

Čeká na vás 100 různorodých levelů. Váš cíl bude pořád stejný – zamezit impériu, aby ovládlo galaxii. Nebude to nic lehkého a budete k tomu muset využít i netradiční zbraně. Jestliže budete úspěšní, tak budou vaši rozzlobení hrdinové získávat zkušenosti a nové schopnosti.

Jde o velmi chytlavou záležitost, která se díky kombinaci s tématem Hvězdným válek stala nesmírně atraktivní. Narazíte v ní na známé tváře a podíváte se na proslulá místa. Octnete se ve světě hrdinných Jedi a nebezpečných lordů ze Sith. Dokážete zastavit prasečí impérium?

PC verzi můžete stáhnout zde.

Stáhněte si i další díly rozzlobených ptáčků: Angry Birds, Angry Birds Seasons, Angry Birds SpaceAngry Birds Rio, a Angry Birds Star Wars II. Hru za proradná prasátka si pak můžete vyzkoušet ve hře Bad Piggies.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kombinace Angry Birds a Hvězdných válek
  • Vylepšování ptačích jednotek
  • Humorné zpracování
  • Spousta neobyčejných herních prvků

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Rovio Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://angrybirds.tumblr.com/
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: iPhone / iPad
Počet stažení: 5584
Publikováno: 20.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-16 14:18:34
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Angry Birds Star Wars (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru