Deus Ex: The Fall (mobilní)
80 %

Geniální RPG z futuristického prostředí

V této hře si přijdou na své nejen fanoušci velmi populární herní série Deus Ex. V dalším díle se opět přesunete do budoucnosti, kde na vás čeká rozsáhlý příběh, nebezpečí, spousta nástrah a hlavně hodně zábavy. Hru vyvinula mobilní divize Square Enix a spolupracovala přitom s dalšími giganty jako Eidos Montreal a N-Fusion.

Pro ty z vás, co četli nějakou knihu z této série, upřesníme, že je příběh této hry přímým pokračováním knihy Ikarův efekt. Píše se rok 2027, svět je plný technologií, ale také znatelných sociálních rozdílů a společnost ovládají tajné spolky. Vy budete ovládat bývalého žoldáka jménem Ben Saxon, jehož úkolem je odhalit, proč je najednou nedostatek léku jménem Neuropozine.

Herní doba je okolo 5 hodin, což je pro mobilní hry nezvykle vysoké číslo, a to nebereme v potaz všechny vedlejší mise. Příběh je velmi podmanivý a hra má také povedený dabing. Dostanete se do města Panama City, které vypadá nesmírně věrohodně a nesmírně zajímavě. Můžete v něm najít spoustu moderních barevných reklam, ale také špinavé chudinské čtvrti. Díky této hře můžete prozkoumat veškerá zákoutí tohoto města a narazíte přitom na nejedno překvapení.

Máte hned několik způsobů, jak si poradit s nepřáteli a nebezpečnými situacemi. Většina z nich se dá velmi dobře obejít, pokud tedy budete dostatečně ostražití a nenápadní. Čeká na vás hackování bezpečnostních zařízení a další hádanky, které procvičí vaše mozkové buňky. Souboje s pistolemi nejsou vzhledem k ovládání ideální, ale naštěstí nejsou vaši nepřátelé moc inteligentní, takže se nemusíte bát, že budete neustále umírat. Během hry neustále získáváte nová vylepšení, díky kterým budete moct provádět zajímavé a nevšední kousky.

Celkově vzato je Deus Ex: The Fall úžasná hra, od které se dlouhou dobu nebudete moct odtrhnout. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Úžasná RPG hra
  • Velké množství vylepšení
  • Ohromující příběh
  • Vynikající grafika

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Square Enix
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.deusex.com/TheFall
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2469
Publikováno: 11.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-11 10:36:33
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Martin
Martin

Překvapivě dobré ovládání a grafika. Hraji ho teprve chvíli, tak si na hodnocení dám čas :)

11.07.13 13:12 reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Martin

Martin
Nepříhlásený užívatel

15.07.2013

80 %

pluspěkná grafika celkem dobré ovládání (na tablet) augumentace a vylepšení zbraní deníky a knihy

pluskoridorové a lineární trochu toporné ovládání v inventáři a při přestřelkách méně zajímavý příběh (třeba se ale rozjede :) umělá inteligence

The Fall by prospělo méně akce a více plížení a taktiky. Nevznikali by pak problémy s ovládáním při soubojích a hra by byla více plynulá. I tak se ale jedná o super hru, kterou by si měl zahrát každý fanoušek Deus Ex.

Poradna aplikace - Deus Ex: The Fall (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453817 přečteno
Nahoru