Mega Dead Pixel (mobilní)
0 %

Padající pixel

Jedná se o jednoduchou hru z dílny českých vývojářů určenou pro platformu iOS. Na obrazovce hráč ovládá padající pixel, jenž se na své cestě musí vyhnout překážkám černé barvy a různých tvarů. Pixel je velmi zranitelný, jediný zásah jej zničí, je však také malý a snadno se vyhne všem nástrahám.

Sbíráním bílých pixelů může hráč svůj pixel učinit odolnějším, pixel se zvětší a zvýší se i riziko nárazu do překážky, avšak pokud tato situace nastane, pixel pokračuje dále v cestě ve své původní velikosti. Pokud jsou hráči šikovní, mohou se pokusit o těsný průlet kolem překážek a vytvořit tím ze svého pixelu na krátkou chvíli tzv. Mega Pixel, který dokáže zničit vše, co mu přijde do cesty a tím velmi navýšit celkové skóre hráče. Ve hře Mega Dead Pixel se objevují i herní mince, jež se dají sbírat nebo zakoupit a jejichž prostřednictvím si lze odemknout herní doplňky včetně kloboučků.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Jednoduché ovládání
  • Zábavný a chytlavý koncept
  • Rozšířitelný obsah

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Chillingo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.chillingo.com/
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 1160
Publikováno: 27.03.2014
Poslední aktualizace: 2014-03-27 17:39:45
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Mega Dead Pixel (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny
Sledovat toto vlákno
Pokud chcete sledovat toto vlákno, musíte se přihlásit.
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

229047 přečteno
Nahoru