Middle Manager of Justice (mobilní)
0 %

Postarejte se o superhrdiny

Svět v této hře ovládá zločin a násilí. Bohužel v něm nejsou žádní chrabří superhrdinové, kteří by jej před zlem chránili, takže kriminalita nezastavitelně roste. Naštěstí jste tady vy. Z bojácného davu jste odvážně vystoupil se zajímavým plánem. Nejste sice stvořen k boji se zlem, ale i tak provedete něco nesmírně odvážného a záslužného. Budete superhrdiny cvičit a starat se o ně. Dokážete být dobrým manažerem bojovníků se zločinem?

Své superhrdiny budete muset zprvu náležitě vycvičit. To provedete ve vámi vybudované základně. Ochráncům města budete říkat, na čem mají pracovat. Oni budou postupně silnější a získají nové dovednosti. Poté je můžete poslat na spoustu dobročinných misí.

Kromě mlácení zločinců se ujmou také role záchranářů. Budou osvobozovat nebohé obyvatele z hořících budov a provádět další šlechetné činy. Vaše práce je velmi zodpovědná a budete se proto starat i o papírování a výzkum.

Čeká na vás spousta úkolů, které musíte splnit dříve, než uplyne předem určený časový limit. Za jejich splnění obdržíte od obyvatel města peníze, které můžete využít ke zdokonalení vašich služeb. Middle Manager of Justice je nesmírně zábavnou hrou, ve které se ujmete velmi netradiční role. Zhostěte se jí proto co nejlépe.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Manažer superhrdinů
  • Ochrana měst před zločinem
  • Postupné vylepšování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Double Fine Productions
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.middlemanagerofjustice.com/
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 677
Publikováno: 01.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-25 13:28:17
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Poradna aplikace - Middle Manager of Justice (mobilní)

Nahoru