Audioteka (mobilní)
0 %

Vlastní sbírka audioknih

Pokud nejste moc čtenářským typem a raději posloucháte, můžete vyzkoušet mobilní aplikaci s názvem Audioteka, která je primárně určená k poslechu knih prostřednictvím vašeho chytrého telefonu. Celkově najdete v databázi přes 1800 knižních titulů, takže výběr je opravdu veliký. Po instalaci aplikace je potřeba založit si účet na oficiálních stránkách. Práce s aplikací je naprosto jednoduchá a intuitivní. Všechny knihy jsou rozděleny do několika kategorií podle žánru, přičemž si je můžete seřadit podle oblíbenosti, data přidání a tak podobně.

Abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete si u každé knihy stáhnout zdarma jednu kapitolu, ve které se seznámíte s interpretací a kvalitou dané nahrávky. Po výběru knihy přejdete k placení pomocí bankovního převodu, platební karty nebo portálu PayPal. Při přerušení poslechu, například příchozím hovorem, dojde k automatickému uložení pozice, na které jste skončili. Registrací dostanete přístup do takzvané Poličky, ze které si můžete knihy opětovně stahovat.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Jednoduché ovládání
  • Kapitola zdarma
  • Automatické pauzy
  • Opakované stahování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Audiotéka CZ
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: Android / iPhone, iPad
Počet stažení: 4374
Publikováno: 16.05.2014
Poslední aktualizace: 2018-07-18 09:55:35
Zařazeno v kategoriích: Vzdělávání (mobilní) | Produktivita (mobilní) | Hudba (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Audioteka (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru