Cut the Rope: Time Travel (mobilní)
0 %

Další krmení hladového Om Noma

Autoři Cut the Rope se rozhodli, že vytvoří další pokračování této chytlavé logické hry, které nazvali Cut the Rope: Time Travel. Opět budete krmit hladové zvířátko jménem Om Nom, které má velmi mlsný jazýček.

Princip hry se od prvního dílu této populární hry příliš neliší. Hlavní hrdina je, co se týče stravy, velmi vybíravý a nespokojí se s čímkoliv. Obzvlášť si potrpí na sladkosti, přičemž se ani nemusí strachovat o štíhlou linii. Všechny dobroty jsou však zavěšeny na lanech, která jsou mimo jeho dosah. Vy musíte dané provazy přeseknout tak, aby cukrátka dopadla hladovému zvířátku do pusy.

V druhém díle však nebudete krmit pouze jednoho tvora. Jak už název napovídá, tak se vydáte na toulky časem, kde narazíte na Om Nomovy předky. Hned zjistíte, že je touha po sladkém dědičná a budete ji muset naplnit u všech hladovějících zvířátek.

Nejenže se budete pohybovat v čase, ale také se vydáte na jiná místa. Navštívíte starověký Egypt, antické Řecko, dobu kamennou nebo středověk. Váš úkol však bude vždy a všude totožný. Aby se vám povedlo nakrmit všechna zvířátka, budete muset mít cit pro správné načasování a znalost fyzikálních zákonů. Podaří se vám ukojit sladké touhy Om Noma a jeho předků?

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Pokračování oblíbené hry
  • Výborné ovládání
  • Návyková logická hra
  • Spousta levelů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: ZeptoLab
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.zeptolab.com/games/cut_the_rope_time_travel/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone
Počet stažení: 2229
Publikováno: 17.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-08 14:35:15
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Dětské hry (mobilní) | Logické hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

Poradna aplikace - Cut the Rope: Time Travel (mobilní)

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

437045 přečteno
Nahoru