Heads Up! (mobilní)
0 %

Uhodněte, co/kdo jste

Heads Up! je skvělou párty aplikací, kterou ve své Talk Show představila Ellen DeGeneres, známá to komička, herečka a producentka (možná ne každému) a na zabavení je to rozhodně výborný společník (tentokrát mluvíme o aplikaci). Hru na podobném principu jste mohli vidět v televizi například v pořadu Partička, kde si jeden z hráčů připevní na čelo obyčejně podstatné jméno (aniž by jej znal) a musí ho hádat na základě indicií ostatních hráčů.

Hra má několik kategorií, z nichž je možné vybírat slovíčka - celebrity, filmy, zvířata, filmové postavy apod. Hádajúci má přesně minutu na to, aby uhodl co nejvíce věcí, které mu aplikace vybere. Zařízení (mobil, tablet) si hráč drží při čele a slovo ukazuje do prostoru. Při správné odpovědi je nutné překlopit zařízení dopředu, čímž se vymění slovo, při špatné zase dozadu, čímž sice nezíská bod, ale také se slovíčko vymění. Pokud to hádajúcemu velmi pálí a jde rychlým tempem, dají se získat navíc nějaké sekundy.

Zajímavou možností je nahrávání (pouze pro zařízení s přední kamerou) předvádějícího, čmu se lze po hře pořádně zasmát. I když se časem témata vyčerpají (je zde možnost dokoupit témata i slovíčka) a někdy se nemusí slovíčko změnit, hra rozhodně stojí za to pro dvojice nebo celé skupiny lidí.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělá zábava
  • Kategorie slovíček
  • 1 minuta na odpovídání
  • Možnost nahrávat přední kamerou

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Warner Bros. International Enterprises
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2553
Publikováno: 03.02.2015
Poslední aktualizace: 2015-01-27 14:56:21
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Dětské hry (mobilní) | Logické hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Heads Up! (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru