HERE WeGo (mobilní)
50 %

Navigace určená pro velká města nebo cyklisty

Původně navigace od Nokie s nepříliš vábným názvem HERE Maps dnes spadá pod německé automobilky, které ji přejmenovali na HERE WeGo. Jde o spolehlivého společníka na cesty, se kterým se určitě sžijí zejména řidiči v městském provozu, pasažéři MHD nebo cyklisté. Nabízí totiž přehledné a jednoduché prostředí, ve kterém je možné zvolit přepravu z bodu A do bodu B, přidat k tomu body, přes které má trasa vést a následně je možné vybrat, zda se budou uživatelé přepravovat autem, hromadnou dopravou, půjdou pěšky, na kole nebo třeba taxíkem.

Jednotlivé možnosti ukázaných tras se dají porovnávat podle vzdálenosti, rychlosti přepravy i ceny, pokud jde o taxi nebo sdílené auta přes službu car2go. Cesta probíhá plynule i díky turn-by-turn hlasové navigaci, která spolu s vizualizací představují asi nejdůležitější část aplikace. HERE WeGo funguje na stejném principu, jako většina moderních navigací, takže její uživatelé dostanou vždy nejčerstvější informace o stavu vozovky, kolonách, nebezpečích apod. Samozřejmostí jsou i offline mapy, které lze stáhnout do mobilu nebo tabletu a následně je využívat bez připojení k internetu.

Cyklisty potěší zobrazení výškového profilu, řidiče zase příjemný ženský hlas, který nepůsobí strojově ani sekanou. Při překročení maximální povolené rychlosti se ozve výstražný signál (lze vypnout), přepočet trasy je dostatečně rychlé na to, aby řidiči stihli zareagovat a potěší i pravidelné aktualizace nebo přizpůsobení vzhledu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Moderní navigace
  • Do města i na dlouhé tratě
  • Pro automobily, cyklisty i MHD
  • Offline mapy
  • Ženský hlas
  • Přizpůsobení vzhledu
  • Aktualizace

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: HERE Apps LLC
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.here.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 3352
Publikováno: 22.07.2019
Poslední aktualizace: 2019-07-22 11:10:24
Zařazeno v kategoriích: Mapy (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 2.5
Hlasováno: 7 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - HERE WeGo (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru