Vector (mobilní)
0 %

Parkour hra pro mobilní platformy

Mobilní 2D sidesscroll parkour hra jménem Vector nabízí nejen velmi zajímavou a zábavnou náplň, ale překvapí i působivým příběhovým zasazením. To hráči přiblíží stylové intro, které se zabývá každodenní činností hlavního hrdiny. Ta se neliší od průběhu pracovních dnů tisíců dalších, kteří vždy  projdou bezpečnostními scannery, usednou v obřích halách do unifikovaných boxu, k vzájemně nerozlišitelným počítačům a sledují data na monitorech. K tomu všemu se jim čas od času ozve vrchní představitel celého zřízení a připomene jim jejich povinnosti, nicotnost a nahraditelnost. (Pro knižní nebo díky vizuální podobnosti spíše filmové znalce – moderní vykreslení snímku 1984.) Hlavní hrdina se však dostane do momentu, kdy se vzepře systému, odhodí čelenku s identifikačními znaky a vyskočí oknem z budovy. V tuto chvíli začíná samotná hra.

Hráč tak ve hře Vector sleduje jednoduchou linku, která jej vede po střechách budov pryč od moci diktatury a jejich posluhovačů. Pro překonání ventilací, propustí a dalších překážek pak využívá prvků parkouru a uniká tak svým pronásledovatelům do bezpečí

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Ovládání tažením prstu
  • Vynikající grafický styl
  • Skvěle nasnímané pohyby
  • Množství překážek

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Nekki.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://nekki.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / HD - iPad
Počet stažení: 2508
Publikováno: 05.04.2014
Poslední aktualizace: 2014-04-04 16:11:50
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
alex
alex

pecka hra rosek

20.05.14 21:37 reagovat

Poradna aplikace - Vector (mobilní)

Nahoru