IDOS do kapsy (mobilní)
0 %

Propracovaný pomocník při cestování

IDOS do kapsy patří vedle Jízdní řády iDNES.cz k hlavním aplikacím pro vyhledání konkrétních spojů. Oproti zmíněné konkurenční aplikaci však nabízí hned několik zajímavých a nepřehlédnutelných prvků a nástrojů. Předně v něm můžete nalézt vyhledání spojení jak autobusů, vlaků, MHD, tak i letecké dopravy. Nejen, že jednoduše zjistíte odjezdy a příjezdy a to i v rámci jednotlivých stanic na trase, ale můžete se podívat i na spoustu dodatečných informací – o jaký typ vozu se jedná (rychlík, expres, nízkopodlažní, atd.), jaká je skutečná trasa jízdy (mapové znázornění) nebo můžete zjistit aktuální zpoždění prostředku.

IDOS do kapsy pak skvěle spolupracuje s GPS navigací – pokud tedy nevíte, kde hledat zastávku pro váš směr cestování, stačí zadat cílovou stanici a zvolit výchozí bod pomocí GPS. Aplikace vás již sama navede na počátek trasy. Pokud si potřebujete koupit jízdenku, můžete využít i napojení na SMS jízdenku, kdy si požadovaný lístek snadno koupíte pomocí SMS.

Aplikace pro vyhledávání spojení vyžaduje internetové připojení, čímž zajišťuje absolutní aktuálnost zobrazených dat. Pokud však předem víte, že budete bez možnosti připojení, můžete si spojení najít a následně uložit pro offline prohlížení.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající uživatelské prostředí
  • Detailní možnosti
  • Spolupráce s GPS
  • Podpora SMS jízdenek

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Petr Jankuj
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://about.me/pjankuj
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 1366
Publikováno: 26.11.2013
Poslední aktualizace: 2013-11-25 13:51:49
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - IDOS do kapsy (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru