Numbers (mobilní)
0 %

Tabulkový procesor pro iOS

Aplikace Numbers jako součást kancelářského balíku iWork přináší svým uživatelům možnost zpracovávat nejrůznější nejen číselná data na mobilních zařízeních. Samozřejmostí jsou přednastavené šablony, které dokáží urychlit tvorbu grafu, klasické tabulky nebo například rodinného rozpočtu.

Celá aplikace i každá její součást zvlášť podporuje multi-touch gesta, takže lze velmi jednoduše přibližovat/oddalovat nebo snižovat a zvyšovat počet buněk apod. Numbers navíc nově disponují inovovaným výpočetním enginem, který zrychluje dobu potřebnou pro zpracování údajů a dat obecně.

Aplikace Numbers disponuje množstvím funkcí, přehledným prostředím, multi-touch rozhraním a na efektivitě pak ještě získává při spojení s iCloud. Aplikace je zdarma pro zařízení s iOS nebo OS X, která byla aktivována po 1. září 2013 resp. po speciálním Apple eventu. Dostupnost zdarma se váže na AppleID, se kterým byla aktivace provedena.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Podpora multi-touch
  • Unifikovaný souborový formát
  • Inovovaný výpočetní engine

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Apple
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.apple.com/
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 611
Publikováno: 05.01.2014
Poslední aktualizace: 2014-01-03 14:52:20
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

Poradna aplikace - Numbers (mobilní)

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Do poradny

numbers-mobilni: Problém v Numbers, Pages, Keynote

Dobrý den, při hledání nápovědy na můj problém s iPadem Apple a aplikacemi Numbers, Pages a Keynote jsem narazil na vaše články, proto si dovoluji požádat o případnou radu, za kterou předem děkuji. Patrně proběhla nějaká aktualizace nubmers, pages a keynote a nyní nemohu otevřít žádný ze souborů, které jsem v uvedených aplikacích měl. Sice jsou jako tam i s názvy, ale místo zobrazení (v miniatuře) je vidět jen ikona programu a pod ní název souboru. Jenže ať ťukám jak ťukám soubory nelze otevřít, což je nemilé, jelikož se nemohu tím pádem dostat k informacím v souborech uložených. Založit nový soubor aplikace umožní, ale ty, které potřebuji nejdou. Podotýkám, že soubor aplikací jsem oficiálně zakoupil na iTunes. Děkuji velmi za váš čas, zejména najdete-li prostor pro radu. Přeji hezký den.

Petr 1.4.2014 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

217485 přečteno

Minecraft návod

98790 přečteno
Nahoru