Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Numbers (mobilní)

74 %

Tabulkový procesor pro iOS

Aplikace Numbers jako součást kancelářského balíku iWork přináší svým uživatelům možnost zpracovávat nejrůznější nejen číselná data na mobilních zařízeních. Samozřejmostí jsou přednastavené šablony, které dokáží urychlit tvorbu grafu, klasické tabulky nebo například rodinného rozpočtu.

Celá aplikace i každá její součást zvlášť podporuje multi-touch gesta, takže lze velmi jednoduše přibližovat/oddalovat nebo snižovat a zvyšovat počet buněk apod. Numbers navíc nově disponují inovovaným výpočetním enginem, který zrychluje dobu potřebnou pro zpracování údajů a dat obecně.

Aplikace Numbers disponuje množstvím funkcí, přehledným prostředím, multi-touch rozhraním a na efektivitě pak ještě získává při spojení s iCloud. Aplikace je zdarma pro zařízení s iOS nebo OS X, která byla aktivována po 1. září 2013 resp. po speciálním Apple eventu. Dostupnost zdarma se váže na AppleID, se kterým byla aktivace provedena.

Numbers (mobilní)GrafTabulka

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Podpora multi-touch
  • Unifikovaný souborový formát
  • Inovovaný výpočetní engine
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.apple.com/
Operační systém: iOS
Počet stažení: 400
Publikováno: 5.1.2014
Poslední aktualizace: 3.1.2014
Zařazeno v kategoriích: Produktivita (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 7 6 5 a 9  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)