HTC Sync Manager (3.1.77.0)
0 %

Synchronizace a správa zařízení HTC

Program HTC Sync Manager (dříve pouze HTC Sync) uživatelům přináší hned několik nástrojů pro pohodlnou a efektivní práci s mobilními telefony a tablety. Program nabízí množství funkcí a podobá se tak službám jako iTunes nebo oblíbenému Nokia PC Suite, případně Samsung Kies.

HTC Sync Manager uživateli zajistí vše potřebné pro práci i bezpečnost dat. Základem je tak vytvoření zálohy (pokud uživatel provede návrat do továrního nastavení, může data jednoduše zpět nahrát do telefonu). Dalším pilířem efektivní práce stále zůstává automatická synchronizace. Po připojení zařízení program sám vyhledá nové fotografie a videa a vše zálohuje do předem zvolených složek. Automatickou synchronizaci lze nastavit i u seznamu kontaktů a uživatelé tak budou mít často to nejcennější neustále uloženo na PC a to v aktuální podobě.

Samozřejmostí programu HTC Sync Manager je i běžná práce s daty uloženými na telefonu, nahrávání hudby nebo její správa.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající ovládání
  • Záloha dat
  • Automatická synchronizace
  • Kompletní práce s daty

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: HTC
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.htc.com/
Velikost souboru: 147,56 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 3.1.77.0
Počet stažení: 1044
Publikováno: 03.07.2015
Poslední aktualizace: 2017-03-14 14:25:17
Zařazeno v kategoriích: Utility a ostatní | Komunikace | Zálohování dat | Mobilní telefony

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Girsová
Girsová

Dobrý den, byla jsem spokojená s HTC synch.manager přes který se mi dařilo přehledně řadit fotky do alb a obsluhovat je. náhle mi aplikace zmizela, proč a kam? Je možno ji vrátit?

14.05.18 16:14 reagovat

Jaroslava Šípová
Jaroslava Šípová

Dobrý den, mám velký problém, rozbil se mi displej u telefonu HTC a telefonní čísla jsou v paměti telefonu, potřebovala bych je nutně získat a přetáhnout do nového telefonu, můžete mi prosím poradit, jak mám postupovat ??? Děkuji

06.12.15 21:37 reagovat

Poradna aplikace - HTC Sync Manager

Doporučujeme

Nahoru