Heroes of the Storm (1.0)
100 %

Nová atraktivní MOBA hra od Blizzardu

Heroes of the Storm je úplnou novinkou v žánru MOBA her, kterou přináší herní gigant Blizzard. Stejně jako u podobných her, jde v základním principu o to, že se rozdělí dva týmy hráčů po pěti a bojují a kooperují ve snaze zničit nepřátelské jádro. Každá základna má samozřejmě k dispozici jisté obranné mechanismy v podobě věží či jiných budov, takže rozhodně není snadné se do nepřátelské tvrze dostat.

Jistě by bylo na místě zmínit, čím je Heroes of the Storm výjimečný a odlišuje se od ostatních her tohoto žánru. Za prvé, zde spoluhráči nesbírají zkušenosti každý zvlášť, nýbrž všichni společně. Tedy rozhodně faktor, který může slušně posílit týmového ducha a už se vám nebude stávat, že bude někdo hrát jen na sebe. Za druhé, je v každé mapě určitý úkol, který může týmu, který jej splní, dát slušnou výhodu. Například bude v zátoce kotvit loď, kde je třeba posbírat určitý počet mincí a ve chvíli, kdy to jeden z týmu zvládne, získá bojovou výhodu.

Výběr hrdinů je velmi bohatý a v tomto případě se také můžete těšit na postavičky z jiných známých her od Blizzardu jako například Warcraft, StarCraft, Diablo, které najdete v rotujícím výběru. Hrdiny se budete moci koupit za herní měnu, kterou budete získávat postupně během hraní a je i možné si bez čekání nějakou z nich zaplatit pomocí systému mikroplateb, kde můžete využít i různých kosmetických úprav vzhledů hrdiny apod.

Ve hře je celkově několik typů hrdinů – Assasin, Warrior, Support a Specialist. Každé z těchto zaměření má své specifické místo ve skupině. Někdo musí podporovat spoluhráče, jiný využívá své vysoké útočné síly či pastí. Jako základ hrající skupiny by měl byt nějaký tank, tedy postava, která má výraznou odolnost a obranu a dokáže udržet na sobě nepřátelskou palbu. Autoři se snažili hrdiny udělat vyrovnané, ovšem vše je spíše o herních schopnostech a zkušenostech každého hráče, takže se mohou některé charaktery jevit silnější než jiné.

Momentálně je Heroes of the Storm dostupný v beta verzi pouze pro testování, ovšem je možné se přihlásit do výběru hráčů pomocí registrace na Battle.net. Samotná hra bude v ostrém nasazení Free to play, takže bude možné si zahrát bez jakéhokoliv financování reálnými prostředky.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • MOBA styl hry
  • Postavy z jiných her od Blizzardu
  • Skupinové expení
  • Výborná grafika
  • Možnost nakoupit nové hrdiny
  • 4 typy hrdinů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Blizzard
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://us.battle.net/heroes/en/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2535
Publikováno: 10.08.2014
Poslední aktualizace: 2014-07-23 13:53:48
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | MMO hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Heroes of the Storm

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru