Neverwinter (1.0)
0 %

MMORPG spojující známá jména

Čerstvé MMORPG Neverwinter v sobě skrývá odkazy na hned několik velkých a známých pojmů herního světa. Tím prvním je Dungeons & Dragons – údajný prvopočátek všeho RPG hraní. Tato desková hra, která je stále velkým hitem, spojila fantasy světy a možnost ovládat a rozvíjet vlastní postavu v prostředí bohatém na dobrodružství, questy a samozřejmě monstra. V našich končinách vznikla podobně laděná hra, Dračí doupě. Ta z původních Dungeons & Dragons částečně vycházela, resp. byla jimi inspirována.  Druhým známým pojmem je Neverwinter – město, které se nachází v „Realmu“, tedy fantasy světě The Forgotten Realms, které je vlastně prazákladem univerza D&D RPG.

Neverwinter (MMORPG) hráčům přináší spoustu známých vlastností, příběhů a hlavně fantasy historie. Hra dějově navazuje na původní příběhy a zavádí hráče do města dvacet pět let potom, co bylo téměř zničeno. Místní správcové a panovníci se zasloužili o obnovení celého města a téměř dosáhli jeho původní slávy. Jenže v temných zákoutích, jeskyních a doupatech se znovu organizuje zlo ve své nejstrašnější podobě. Na hráče tak čeká množství úkolů, nepřátel a zajímavých dobrodružství.

Neverwinter zaujme nejen zajímavým příběhem, kvalitním zpracováním, ale také svým vizuálem a hlavně umístěním. Spousta lokací se totiž nachází na vzdušných ostrovech, které se staticky drží vysoko nad zemí.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Dual Core 2.0 GHz
RAM: 1 GB
GPU: GeForce 6800/ATI Radeon X850, 128 MB 
HDD: 5.8 GB volného místa
Další: podpora DirectX 9.0c, Shader 2.0

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Množství postav a nepřátel
  • Tradiční D&D princip
  • Skvělý příběh

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Cryptic Studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.crypticstudios.com/neverwinter
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2209
Publikováno: 23.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-21 18:00:15
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | MMO hry | Plné hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Neverwinter

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru