Quake Live (Steam)
0 %

Online prohlížečová verze klasické akční hry

Quake Live (při vývoji označen jako Quake Zero) navázal na úspěchy třetího dílu herní série Quake a přinesl ji hráčům na zlatém podnose – online a ještě skrze rozhraní webového prohlížeče. Oproti klasické desktopové verzi hry došlo jen k několika relativně nepatrným změnám – nový HUD, mírně vylepšena grafika (možnost textur s větším rozlišením), jemně upraven herní engine id Tech 3 a několik dalších změn. Přesto se jedná o převratnou a přelomovou hru pro Quake sérii. Quake Live totiž oživil zájem o pomalu upadající akční hru a vrátil ji (nastálo) do podvědomí hráčů.

Instalace hry není nikterak náročná. Stačí se zdarma zaregistrovat, stáhnout herního klienta (plugin do prohlížeče) a nakonec aktualizovat hru a pustit se do samotného hraní. Nejprve je třeba porazit několik protivníků v rámci tréninkových kol, následně se hráči mohou vrhnout do skutečné bitvy s ostatními lidmi po celém světě.

Hra jako taková je kompletně zdarma. Její financování je založeno na ingame reklamně a placených účtech. Ty umožňují množství nadstandartních úkonů a hlavně hráče opravňují k účasti v asi trojnásobném množství herních módů, než ke kolika má přístup normální hráč. Zajímavostí je pak fakt, že servery jsou čistě v držení společnosti id Software.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Snadná instalace
  • Kompletně zdarma
  • Nenáročné
  • Hraní přes webový prohlížeč

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: id Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.quakelive.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Steam
Počet stažení: 2673
Publikováno: 30.07.2013
Poslední aktualizace: 2016-02-29 11:33:30
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Plné hry | 3D hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Quake Live

Do poradny

quake-live: Quake live se nespustí

Zdravím všechny mám problém s touto hrou.Když se přihlásím a dám login tak se hra začne načítat chvíli je šedá obrazovka (šedá obrazovka je normální to má dělat když se hra spouští)ale potom zčerná chvíli je černá a hra spadne.Nevyhodí žádnou chybu nic.Vážně nevím co stím.Koukal jsem na internet některým lidem to ta hra také dělá ale jim ta hra naběhne po 2-3 opětovném spuštění.Jenže mě pořád nic.Abych hru nerozjel je blbost pc mám dobrý a navíc quake 3 který má stejnou grafiku rozjedu na pohodu.Můžete mi prosím pomoci ? Fak si stím nevím rady :(

Quake live problém 24.5.2015 Odpovědi (2) Odpovědět

quake-live: Prohlížečová hra?

Dobrý den.Když je to prohlížečová hra tak jako když ji chci hrát musím spustit internet?(prohlížeč)? Nebo se jen spustí herní klient a hraju? Máme totiž slabý internet a online hry na internetu se sekají.

quake live 13.4.2014 Odpovědi (3) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru