jv16 PowerTools (9.1)
90 %

Komplexní údržba počítače

Program, který bezproblémově zvládne opravu, čištění a optimalizaci vašeho PC. Zároveň je nesmírně rychlý, výkonný a skrývá v sobě množství užitečných funkcí.

Pro údržbu počítače se v dnešní době používá několik nástrojů. Program jv16 PowerTools je sdružuje všechny dohromady a vytváří tak profesionální aplikaci. Vše přehledně naleznete na jednom místě. K práci s programem si můžete vybrat jedno ze dvou rozhraní: začátečnické nebo pokročilé. Volba však nemá na funkčnost příliš velký vliv.

Uživatelské rozhraní programu je velmi jednoduché. Vše je přehledně rozděleno do skupin, ve kterých naleznete jednotlivé nástroje. Mezi ně patří práce se soubory, registrem nebo systémem, ale také záloha a záznam veškerých aktivit.

Nejpoužívanější funkcí tohoto programu je bezpochyby vyčištění a oprava počítače. Ta prověří chyby v registru, špatně odinstalované soubory a další věci, které mohou zpomalovat chod počítače. Opravení některých chyb může naopak vést ke špatné funkčnosti počítače, ale program vás při opravě takovýchto chyb vždy varuje. Program umí také hledat duplicitní soubory.

Nároční uživatelé si mohou aplikaci důkladně přizpůsobit v detailním nastavení, pro běžného uživatele je však toto nastavení zbytečné. Jedná se o kompletní balík nástrojů vhodný jak pro zkušeného uživatele, tak pro začátečníky.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Profesionální údržba počítače
  • Jednoduchý design
  • Spousta nástrojů

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Macecraft Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.macecraft.com/jv16-powertools-2013/
Velikost souboru: 13,19 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 9.1
Výsledek analýzy: VirusTotal.com
Počet stažení: 1794
Publikováno: 26.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-06-24 13:14:42
Zařazeno v kategoriích: Utility a ostatní | Systémové nástroje | Úklid a správa počítače | Optimalizace systému

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - jv16 PowerTools

Doporučujeme

Nahoru