Darkorbit (1.0)
0 %

Staňte se pilotem vesmírné lodi

Vesmír můžeme označit za jedno z největších tajemství vůbec. Přestože je relativně dobře prozkoumán a o objektech, které v něm nacházíme, máme celkem přesvědčivé teorie, tak je spousta věcí, o kterých nemáme ani tušení. Možná i proto se v této oblasti prosazuje lidská fantazie, která vytváří domněnky o tom, jak bude vesmír vypadat v budoucnu. Jednu takovou představu si můžete na vlastní kůži vyzkoušet v této hře.

Vesmír je ovládán třemi masivními těžařskými korporacemi, které řídí jeho chod. Bojují mezi sebou o výsadní postavení a snaží se získat co největší moc. Vy se připojíte k jedné z těchto frakcí a budete dělat vše pro to, aby se právě ona stala tou nejrespektovanější.

Jako pilot bojové lodi budete prolétat různými tajemnými kouty vesmíru, kde na vás čeká spousta překvapení. Budete se toulat mezi hvězdami a zažijete spoustu nelítostných soubojů. V rozmanitém prostředí budete moct sbírat krabice s užitečnými věcmi nebo surovinami. Ty využijete hlavně při vylepšování vaší lodi.

Bojovat budete hlavně s nepřáteli, kteří jsou řízeni počítačem, ale také se vám stane, že narazíte na jiného hráče, který nemá chuť se s vámi kamarádit. Musíte se tedy mít dobře na pozoru a pohybovat se v bezpečných částech vesmíru. Také je vhodné mít své lasery vždy nažhaveny a připraveny k palbě. Vybrat si můžete z několika druhů zbraní.

Můžete plnit také spoustu zajímavých úkolů, a když se vám to podaří, tak získáte zkušenosti a kredity, které slouží jako univerzální platidlo v celém časoprostoru. V něm se budete pohybovat pomocí speciálních portálů, které vám značně urychlí cestu. I když idea vesmírné lodi zní komplikovaně, tak se vše ovládá jednoduše a intuitivně. Nebudete mít žádné problémy při manévrování ani při boji.

Darkorbit je zábavná hra z vesmírného prostředí, kde můžete dělat, co se vám zlíbí. Na nic tedy nečekejte a vydejte se na průzkum, možná nekonečného, vesmíru. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Online vesmírná střílečka
  • Intuitivní ovládání
  • Neomezené možnosti
  • Souboje s ostatními hráči

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Bigpoint
Domovská stránka: http://www.darkorbit.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2284
Publikováno: 16.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-14 13:06:49
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Darkorbit

Doporučujeme

Nahoru