Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Dobyvatel

93 %

Online vědomostní hra

Dobyvatel je báječná hra, díky které se dozvíte spoustu nových věcí, a ještě se přitom budete bavit. Abyste v ní byli úspěšní, tak musíte mít náležité znalosti, bystrou mysl a budete muset umět taktizovat.

Hned po zapnutí hry se vám ukáže mapa Česká republiky, která je rozdělena do jednotlivých krajů. Vašim cílem je obsadit co nejvíc těchto krajů a získat největší počet bodů. Kraje však nebudete obsazovat na základě výsledků žádných voleb, jak to funguje v současném českém systému, ale budete je dobývat svými znalostmi.

Vždy se proti sobě utkají tři hráči, kteří jsou připraveni otestovat své vědomosti. Každému z nich je na začátku přidělen jeden kraj, který bude jejich základnou. Souboje probíhají bez zbraní a velmi vznešeně. Budete vyzváni k odpovědi na otázky, a jestliže se vám na ni podaří odpovědět správně, tak získáte vámi vybrané území. Pokud správnou odpověď bude znát více hráčů, tak přijde na řadu další otázka, na níž musíte správně odpovědět rychleji než váš soupeř. To vede k tomu, že kromě brilantních znalostí budete potřebovat schopnost rychlého rozhodování.

Musíte také taktizovat a myslet dopředu. Pokud někdo z ostatních zaútočí na vaše hlavní město, tak sice bude muset správně a rychleji odpovědět na tři otázky, ale jestliže se mu to povede, tak získá celé vaše území. Stejně tak to můžete udělat i vy. Berte však v potaz, že každý může útočit pouze na území sousedící s krajem, který je daným hráčem obsazen.

Čeká na vás spousta zapeklitých otázekrůzných oborů, mezi kterými můžeme najít různá odvětví jako sport, věda, historie a další. V běžné hře vám budou pokládány všechny otázky. Můžete si však zahrát i speciální hru, kde si z jednotlivých kategorií vyberete ty, na které chcete odpovídat.

Lze vyzvat náhodné hráče, kterých je opravdu hodně, nebo vaše přátele, což hru učiní zábavnější a napínavější. Dobyvatel je úchvatná naučná hra, která vás prostě bude bavit. Na nic tedy nečekejte a zahrajte si ji.

DobyvatelZáludné otázkySouboje s přáteli

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Zábavná znalostní hra
  • Prvky strategie
  • Početná herní komunita
 

Externí stažení

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ne
Domovská stránka: http://dobyvatel.nova.cz/
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 3698
Publikováno: 17.8.2013
Poslední aktualizace: 14.8.2013
Zařazeno v kategoriích: Prohlížečové hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 6 f b 0 3  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Dobyvatel

Dobyvatel

Záludné otázkyDobyvatel

Záludné otázky

Souboje s přáteliDobyvatel

Souboje s přáteli

Strategická vědomostní hraDobyvatel

Strategická vědomostní hra

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  4 7 0 3 b d  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)