Dobyvatel (1.0)
70 %

Online vědomostní hra

Dobyvatel je báječná hra, díky které se dozvíte spoustu nových věcí, a ještě se přitom budete bavit. Abyste v ní byli úspěšní, tak musíte mít náležité znalosti, bystrou mysl a budete muset umět taktizovat.

Hned po zapnutí hry se vám ukáže mapa Česká republiky, která je rozdělena do jednotlivých krajů. Vašim cílem je obsadit co nejvíc těchto krajů a získat největší počet bodů. Kraje však nebudete obsazovat na základě výsledků žádných voleb, jak to funguje v současném českém systému, ale budete je dobývat svými znalostmi.

Vždy se proti sobě utkají tři hráči, kteří jsou připraveni otestovat své vědomosti. Každému z nich je na začátku přidělen jeden kraj, který bude jejich základnou. Souboje probíhají bez zbraní a velmi vznešeně. Budete vyzváni k odpovědi na otázky, a jestliže se vám na ni podaří odpovědět správně, tak získáte vámi vybrané území. Pokud správnou odpověď bude znát více hráčů, tak přijde na řadu další otázka, na níž musíte správně odpovědět rychleji než váš soupeř. To vede k tomu, že kromě brilantních znalostí budete potřebovat schopnost rychlého rozhodování.

Musíte také taktizovat a myslet dopředu. Pokud někdo z ostatních zaútočí na vaše hlavní město, tak sice bude muset správně a rychleji odpovědět na tři otázky, ale jestliže se mu to povede, tak získá celé vaše území. Stejně tak to můžete udělat i vy. Berte však v potaz, že každý může útočit pouze na území sousedící s krajem, který je daným hráčem obsazen.

Čeká na vás spousta zapeklitých otázekrůzných oborů, mezi kterými můžeme najít různá odvětví jako sport, věda, historie a další. V běžné hře vám budou pokládány všechny otázky. Můžete si však zahrát i speciální hru, kde si z jednotlivých kategorií vyberete ty, na které chcete odpovídat.

Lze vyzvat náhodné hráče, kterých je opravdu hodně, nebo vaše přátele, což hru učiní zábavnější a napínavější. Dobyvatel je úchvatná naučná hra, která vás prostě bude bavit. Na nic tedy nečekejte a zahrajte si ji.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Zábavná znalostní hra
  • Prvky strategie
  • Početná herní komunita

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: ABC Mill
Domovská stránka: http://dobyvatel.nova.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 10842
Publikováno: 17.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-14 15:08:24
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 21 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
cuile23
cuile23

Super.

28.02.20 00:26 reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
surikara

surikara
Nepříhlásený užívatel

31.10.2017

25 %

pluspro vůbec nic

plus1. nepřehledné 2.složité 3.rádoby in design, ale stojí za nic

tzv.vylepšený dobyvatel stojí za h....o. Hrávala jsem hodně dlouho původní verzi, ta byla super, utratila jsem nemalý peníz za nákup kreditů, ale ta "vylepšená" verze je fakt psycho.Původní verze sice podle dnešních měřítek nebyla "in", ale byla přehledná, jednoduchá, prostě fajn, potom,co ji "vylepšili, tak si myslím, že ztratila spoustu původních hráčů a spoustu peněz. Njn., pokrok nezastavíme, ale tady to bylo na úkor toho,že si myslím, že spousta starších hráčů odešla a tím odešly i peníze. I když, možná mladí, kteří dneska hrají, taky penězi nešetří, ale my starší už se na tu hru vybodneme. chce to po mě hodnocení hvězdičkou, dala bych žádnou, ale protože mě to dál nepustí, tak musím dát alespoň jednu, ale ve skutečnosti dávám nulovou!!!

Poradna aplikace - Dobyvatel

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru