Howrse (1.1)
60 %

Chov koní a poníků

Koně jsou majestátná zvířata, která lidé využívají už dlouhou dobu. Od té doby co se lidstvu podařilo koně zdomestikovat, uběhla už spousta let a chov koní je dnes již běžnou záležitostí. Mnozí se snaží o to, aby jejich plemeno bylo co nejkvalitnější a co nejčistější a takoví koně jsou pak velmi vzácní.

Ve hře Howrse si vyzkoušíte, jaké je chovat koně nebo poníky. Budete o ně pečovat, trénovat je a budovat pro ně ty nejlepší podmínky. Stáje ke svému chodu potřebují také zaměstnance, ty musíte najímat a také jim za jejich práci platit. Každé zvíře má dané vlastnosti, které můžete vylepšovat pomocí speciálních bonusů. Všechny své dovednosti poté zužitkuje v závodech, kde může vyhrát zajímavé ceny a peníze. Ty se vám budou bezpochyby hodit, protože i ve světě koní a poníků není nic zadarmo.

Abyste mohli být tím nejlepším chovatelem koní, tak budete muset projít řadou nelehkých testů. Čekají na vás zajímavé otázky, které se týkají chovu, a mnoho z nich je velmi záludných. Po krátkém čase si budete moct otevřít své vlastní jezdecké centrum, kde lze pořádat různé závody.  Sami si můžete navrhnout, jak bude trasa vypadat a kolik bude stát startovné.

Jako chovatel, který se snaží o to, aby měl co nejlepší koně, se budete zabývat i genetikou a rozmnožováním obyvatel vaší stáje. Jednotlivá plemena mají rozdílné vlastnosti a záleží jen na vás, jak je zkombinujete.

Jde o povedenou chovatelskou hru, ve které budete mít pod kontrolou celou stáj. Chov koní a poníků není vůbec jednoduchou záležitostí. Budete se muset umět rozhodnout a mít jistou vizi. Podaří se vám vychovat ty nejzdatnější koně? Vyzkoušejte si, jaké to je.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Péče o koně a poníky
  • Správa stáje
  • Spousta závodů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Owlient
Domovská stránka: http://www.howrse.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.1
Počet stažení: 4429
Publikováno: 15.08.2013
Poslední aktualizace: 2014-10-10 15:19:23
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Howrse

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

howrse: Jezdecké centrum

Prosím,kde najdu v mobilní aplikaci Howrse své jezdecké centrum? Děkuji

Michaela 16.7.2021 Odpovědi (0) Odpovědět

howrse: čistokrevný kůň

Chtěla bych chovat čistokrevné koně, ale netuším kde u mích koní zjistím že jsou čistokrevní. poradíte prosím kde to zjistím?

arasalisa 29.9.2018 Odpovědi (1) Odpovědět

howrse: Jak získat jednorožce

Mám jednorožku, které bylo 50. Už 6x jsem se ji pokusila připustit, ale stále rodí jen obyčejné hříbata. Připouštění proběhlo za dodržení podmínek. Mám doufat že ještě bude rodit jednorožce? Nebo je stará?

Mimib 15.9.2014 Odpovědi (2) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru