My Free Zoo (1.0)
90 %

Postavte si vlastní zoo

Koncept zoologických zahrad je lidstvu znám od dávných dob. Již dávní panovníci shlukovali zvířata na jednom místě a chodili se na ně dívat. I když tato místa zřejmě nebyla pojmenována jako zoologické zahrady, tak byla velmi populární a na tom se nic nezměnilo ani dnes. Návštěva takové zoo je velmi příjemná záležitost. Jaké je ale její řízení?

Není to tak jednoduché, jak se může zdát. K dispozici sice máte pěkný perspektivný pozemek, který ve vás může vzbudit spoustu nadějí, ale vaše finanční prostředky nejsou tak úchvatné. Proto budete muset začít co nejskromněji a zoo budovat postupně, přičemž je dobré mít nějaký plán.

Pro každou zoo jsou nejdůležitější zvířata. Ta nalákají nejvíc zákazníků, ale z ekonomického hlediska to není vše, co zoologickou zahradu živí. Kromě ohrad budete stavět stánky s občerstvením a suvenýry nebo dekorace, díky kterým bude zoo atraktivnější. Vše vám bude vydělávat peníze, za které si můžete nakoupit nová zvířata a vylepšení. Rozhodně vám v žádném případě peníze nespadnou do klína a musíte udělat vše pro to, aby vaše zoo vydělávala. Někdy to bude pěkně tvrdý oříšek.

Finanční prostředky však nejsou jediné, o co se budete starat. Speciální péči budou potřebovat také zvířata a prostředí zoo. To všechno můžete řídit vy, ale také máte možnost si na to najmout zaměstnance, kteří odvedou těžkou dřinu za vás.

Budete se potýkat také s řadou úkolů, jejichž splnění vám přinese spoustu zkušeností a vylepšení, díky kterým může být vaše zoo co nejpopulárnější. Jedná se o nesmírně návykovou hru, která vás jen tak nepustí. Na nic tedy nečekejte a hned si ji zahrajte.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Hra se zvířaty
  • Řízení zoologické zahrady
  • Spousta zajímavých úkolů
  • Získávání nových vylepšení

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Upjers.com
Domovská stránka: http://www.myfreezoo.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2713
Publikováno: 14.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-13 14:45:37
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - My Free Zoo

Do poradny

my-free-zoo: Myfreezoo z pc do tabletu

dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když teď existuje apka do tabletu, jestli jde přetáhnout nějak rozehranou hru z PC do tabletu?

sonik 15.5.2016 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

222657 přečteno
Nahoru