Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

My Free Zoo

84 %

Postavte si vlastní zoo

Koncept zoologických zahrad je lidstvu znám od dávných dob. Již dávní panovníci shlukovali zvířata na jednom místě a chodili se na ně dívat. I když tato místa zřejmě nebyla pojmenována jako zoologické zahrady, tak byla velmi populární a na tom se nic nezměnilo ani dnes. Návštěva takové zoo je velmi příjemná záležitost. Jaké je ale její řízení?

Není to tak jednoduché, jak se může zdát. K dispozici sice máte pěkný perspektivný pozemek, který ve vás může vzbudit spoustu nadějí, ale vaše finanční prostředky nejsou tak úchvatné. Proto budete muset začít co nejskromněji a zoo budovat postupně, přičemž je dobré mít nějaký plán.

Pro každou zoo jsou nejdůležitější zvířata. Ta nalákají nejvíc zákazníků, ale z ekonomického hlediska to není vše, co zoologickou zahradu živí. Kromě ohrad budete stavět stánky s občerstvením a suvenýry nebo dekorace, díky kterým bude zoo atraktivnější. Vše vám bude vydělávat peníze, za které si můžete nakoupit nová zvířata a vylepšení. Rozhodně vám v žádném případě peníze nespadnou do klína a musíte udělat vše pro to, aby vaše zoo vydělávala. Někdy to bude pěkně tvrdý oříšek.

Finanční prostředky však nejsou jediné, o co se budete starat. Speciální péči budou potřebovat také zvířata a prostředí zoo. To všechno můžete řídit vy, ale také máte možnost si na to najmout zaměstnance, kteří odvedou těžkou dřinu za vás.

Budete se potýkat také s řadou úkolů, jejichž splnění vám přinese spoustu zkušeností a vylepšení, díky kterým může být vaše zoo co nejpopulárnější. Jedná se o nesmírně návykovou hru, která vás jen tak nepustí. Na nic tedy nečekejte a hned si ji zahrajte.

My Free ZooSpráva zooRůzná zvířata

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Hra se zvířaty
  • Řízení zoologické zahrady
  • Spousta zajímavých úkolů
  • Získávání nových vylepšení
 

Externí stažení

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ne
Domovská stránka: http://www.myfreezoo.cz/
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 1668
Publikováno: 14.8.2013
Poslední aktualizace: 13.8.2013
Zařazeno v kategoriích: Prohlížečové hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b b 7 f d 0  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)