Mujsoubor.cz

My Free Zoo

84 %

Postavte si vlastní zoo

Koncept zoologických zahrad je lidstvu znám od dávných dob. Již dávní panovníci shlukovali zvířata na jednom místě a chodili se na ně dívat. I když tato místa zřejmě nebyla pojmenována jako zoologické zahrady, tak byla velmi populární a na tom se nic nezměnilo ani dnes. Návštěva takové zoo je velmi příjemná záležitost. Jaké je ale její řízení?

Není to tak jednoduché, jak se může zdát. K dispozici sice máte pěkný perspektivný pozemek, který ve vás může vzbudit spoustu nadějí, ale vaše finanční prostředky nejsou tak úchvatné. Proto budete muset začít co nejskromněji a zoo budovat postupně, přičemž je dobré mít nějaký plán.

Pro každou zoo jsou nejdůležitější zvířata. Ta nalákají nejvíc zákazníků, ale z ekonomického hlediska to není vše, co zoologickou zahradu živí. Kromě ohrad budete stavět stánky s občerstvením a suvenýry nebo dekorace, díky kterým bude zoo atraktivnější. Vše vám bude vydělávat peníze, za které si můžete nakoupit nová zvířata a vylepšení. Rozhodně vám v žádném případě peníze nespadnou do klína a musíte udělat vše pro to, aby vaše zoo vydělávala. Někdy to bude pěkně tvrdý oříšek.

Finanční prostředky však nejsou jediné, o co se budete starat. Speciální péči budou potřebovat také zvířata a prostředí zoo. To všechno můžete řídit vy, ale také máte možnost si na to najmout zaměstnance, kteří odvedou těžkou dřinu za vás.

Budete se potýkat také s řadou úkolů, jejichž splnění vám přinese spoustu zkušeností a vylepšení, díky kterým může být vaše zoo co nejpopulárnější. Jedná se o nesmírně návykovou hru, která vás jen tak nepustí. Na nic tedy nečekejte a hned si ji zahrajte.

My Free ZooSpráva zooRůzná zvířata

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Hra se zvířaty
  • Řízení zoologické zahrady
  • Spousta zajímavých úkolů
  • Získávání nových vylepšení
 

Externí stažení

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ne
Domovská stránka: http://www.myfreezoo.cz/
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 1914
Publikováno: 14.8.2013
Poslední aktualizace: 13.8.2013
Zařazeno v kategoriích: Prohlížečové hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 b a 7 6 6  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
My Free Zoo

My Free Zoo

Správa zooMy Free Zoo

Správa zoo

Různá zvířataMy Free Zoo

Různá zvířata

Stavění ohradMy Free Zoo

Stavění ohrad

Prosperující zoologická zahradaMy Free Zoo

Prosperující zoologická zahrada

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  2 b 8 6 3 c  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)