Pán Hradu (1.0)
60 %

Česká fantasy strategie

Pán Hradu je česká browserová budovatelsko-strategická hra, která je situována do fantasy světa, kde vládnete vlastnímu království a ničíte hrůzostrašné skřety. Ocitnete se v roli následníka trůnu, který usiluje o vylepšení jeho dosavadního hradu, který spíše připomíná polorozpadlou tvrz. Jeho cílem je postavit zlatý hrad, což je ovšem nesnadný úkol.

Zpočátku získáte tedy své vlastní území, pár zlaťáků, hrdinu a dva věrné zbrojnoše. Od začátku nejspíše využijete rádce, který vám zároveň bude dávat úkoly a za jejich splnění také odměny. Hra je vsazena do krásného grafického prostředí, ke spolu se svým hrdinou a doprovodem plníte úkoly a bojuje tak, že postavičky přesouváte.

Za každou minutu strávenou hraním, získáte jeden zlaťák do vaší pokladny. Suroviny lze sbírat a těžit v okolí svého hradu. Pokud budete mít dostatek materiálů, můžete se také vrhnout na stavění domků, studny, statky a jiné budovy. Budete mít občas také návštěvu v podobě nebezpečné partičky skřetů, které je nutno ihned pobít.

Hráči se také sdružují do klanů, které se snaží získat si své místo na výsluní celého serveru. Nutno dodat, že he je velice kvalitně zpracovaná a jednotlivé postavičky a jejich reakce mají dokonce český dabing.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělé zpracování
  • Rozšiřování království
  • Výborné zvuky
  • Fantasy svět

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Zdeněk Pletka
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.panhradu.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1185
Publikováno: 31.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-30 15:04:16
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Pán Hradu

Nahoru