Divoké kmeny (1.0)
20 %

Povedená středověká strategie

Vítejte v krutém středověku, kde vám nikdo nedaruje nic zadarmo. Život není vůbec jednoduchý a všude zuří nemilosrdné bitvy o přežití. Stanete se vůdcem jednoho malého kmene, který si chce vydobýt své vlastní místo na mapě a stát se tím nejmocnějším na celém světě. Zapomeňte však na malebné projížďky na koni. Čeká na vás drsná středověká realita.

Váš kmen už začal stavět malou vesnici, ale bez vašeho vedení se dál nepohne a pravděpodobně bude rychle zlikvidován. Musíte dělat vše pro to, abyste získali co největší bohatství, sílu a uznání. Budete stavět nové budovy a vylepšovat ty stávající, abyste vytvořili prosperující vesnici, která bude zásobena všemi důležitými surovinami a bude schopna vycvičit bojeschopnou armádu.

Tu budete posílat na loupení do okolních vesnic, ale nesmíte zapomenout na to, že i vy se můžete stát cílem nepřátelských útoků. Vaše armáda se bude sestávat z různých jednotek včetně kopiníků, šermířů, sekerníků, lučištníků, kavalerie, bojových strojů a z dalších vojáků.

Není příliš moudré bojovat proti všem zcela sám. Proto se můžete stát součástí aliance, která bude takticky spolupracovat, aby její členové získali co nejvýsadnější postavení. Armáda však není vše a pro rozvoj vesnice je důležitý i obchod. Můžete si vyměňovat suroviny a vzájemně si tak pomoct.

Divoké kmeny je velmi zábavná strategická hra, ve které se ujmete nelehké role. Musíte si sami vybrat, čím se bude váš kmen zabývat a je jen otázkou vašich schopností, zda se dokážete mezi spoustou ostatních vesnic prosadit a získat co největší moc.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Strategická hra
  • Spousta jednotek a budov
  • Postupné vylepšování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: InnoGames
Domovská stránka: http://www.divokekmeny.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2399
Publikováno: 15.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-13 16:49:48
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 1
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Divoké kmeny

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

863852 přečteno
Nahoru