Football Manager 2017 (Demo)
0 %

Detaily a realističnost na prvním místě

Footbal Manager je stálicí a králem ve fotbalových manažerech už několik let a s Henry titulem pro rok 2017 to není jiné. Na začátek je ale dobré říci, že opět nejde o nijak zásadní novinky (až na pár výjimek) a pokud tedy vlastníte předešlé verze hry, možná koupi této zvážíte. Přece jen je to docela velká pálka, pokud si hru kupujete rok co rok. Pokud je ale pro vás titul kultovní nebo patříte mezi začínající hráče, je nejlepší čas začít.

Právě pro nováčky je v tomto roce připraveno množství vylepšení, které vás uvedou do dění při všech činnostech ovlivňujících hru. Jako klasický fotbalový manažer se staráte o chod celého týmu včetně jeho politiky a zákulisních věcí. Ve verzi pro rok 2017 ale máte při všem pomocníka, který vás provede při všem podstatném. Důraz je již tradičně kladen na realističnost a i ty nejmenší detaily si užijete do posledního. Ať už půjde o nákup hráčů a vyřizování jejich povolení a víz, volbu taktiky před každým zápasem, sestavování tréninkového plánu nebo výměnu hráčů, všechno je ještě o něco více vylepšené oproti minulým rokem.

Změny se dotkly i grafické stránky zejména na hřišti. Hra působí realističtěji, dynamičtěji a nejsou tak často přítomny chyby s míčem nebo s nástupem hráčů na trávník. Co se týče tabulek a menu, ve kterém se pohybujete většinu času, ty neprošly nějakou větší změnou a pro nováčky mohou působit až staromódně a nedotažené. Vězte ale, že o tom Football Manager 2017 není. Namísto grafiky nabízí co nejautentičtější zážitek z fotbalu, jaký je jen možné dostat. Do zápasů můžete zasahovat pravidelně a vychutnáte si ho živě, případně můžete sledovat zrychlený průběh s živým komentářem, přičemž je do hry možné zasahovat. Na hráčů se dá křičet z pozice trenéra, měnit taktiku a rozestavení během zápasu a samozřejmě je možné i střídat.

V nejnovější verzi se tvůrci ze Sports Interactive zaměřili více na psychiku hráčů a jejich působení v kabině. Může se tak stát, že nová posila nezapadne do týmu, bude vyvolávat v kabině rozbroje a vy se tak s tím musíte vypořádat. Novinkou je i působení na sociálních sítích, kde přidávají příspěvky hráči, jakož i kluby. Je to místo, kde se dá dozvědět mnoho cenných informací či dojmů z herního výkonu.

Football Manager 2017 nemá plně pokryty licence největších klubů a hráčů či log, ale i tak zde najdete více než 2500 reálných klubů a přes 500 000 hráčů. Možností, jak hrát hru je opravdu hodně, a ne všechno vám může sednout. Na to je tu ale simulace určitých úkonů umělou inteligencí, která a vás provede kroky, ušetří čas a vy se můžete věnovat vlastním činnostem. Přerozdělení funkcí je někdy výhodné a počítač není vůbec marný. Kromě sólo hry je možné zapojovat se i do online zápasů a lig, což už je ale dlouhá léta samozřejmost.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Správa klubu
  • Průvodce pro nováčky
  • Vylepšená grafika zápasů
  • Více zaměřené i na psychiku hráčů
  • Nespočet taktik a strategií
  • Oficiální kluby a reální hráči
  • Pomoc od počítače
  • Online zápasy a ligy
  • Působení na sociálních sítích

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Sports Interactive
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.footballmanager.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: Demo
Počet stažení: 1728
Publikováno: 15.05.2017
Poslední aktualizace: 2017-05-15 23:54:02
Zařazeno v kategoriích: Sportovní hry | Simulátory | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Football Manager 2017

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

868376 přečteno

Pixwords nápověda 3. díl

227071 přečteno
Nahoru