Football Manager 2019 (1.0)
90 %

Pokročilý fotbalový simulátor s oficiální Bundesligou

Tak se nám to pro rok 2019 pěkně seběhlo a po vydání Pro Evolution Soccer 2019 a FIFA 19, které nabízejí akci na trávníku, zde máme i uzavření trojúhelníku v podobě fotbalového simulátoru Football Manager 2019. Oproti minulým letem se mnoho změnilo, proto by si měli úplní nováčci během celého postupu hrou zvolit úroveň pomůcek (Inductions), které slouží jako velmi potřebný tutoriál. Na ten by neměli zapomínat ani zkušení hráči, kterým to pomůže oživit vzpomínky na zažité postupy, ale také odhalí novinky.

Těch je v ročníku 2019 mnoho a vybereme ty nejdůležitější a nejpodstatnější. První velkou změnou je plná licence na německou Bundesligu i Bundesligu 2. Sice se opět nepodařilo získat německou reprezentaci, ale co není oficiální, mohou dodělat fanoušci a hráči v editorech. Po letošních MS přibyla i videotechnika (VAR), ale jen v ligách, kde ji opravdu používají.

Velkých změn doznala i celková Taktika týmů, která se dá měnit během zápasu při různých situacích - držení míče, vypíchnutí míče a založení rychlého protiútoku, ztráta míče a rychlý návrat za vlastní polovinu, standardní situace apod. Rovněž je možné navolit způsoby hry jako známý gegenpressing, tiki-taka a jiné. Jednotlivým hráčům se dá nastavit konkrétní úloha v týmu, takže se hrotový útočník může neustále ukazovat záložníkům na rychlé pasy, obránce může odkopnout míč při jakémkoliv dotyku do bezpečí a tak dále.

Tréninky prošly změnou od základu, kde je možné navolit si, co budou hráči cvičit tentokrát - standardní situace, přihrávky na krátké vzdálenosti, střely z vápna nebo vhazování autů. S tréninkovým procesem souvisí i Zdravotnické oddělení, kde se rozhodujete, zda hráče postavíte do základu, nebo ho necháte odpočívat a navolíte mu speciální dietu. Vzdělávací skupiny představují způsob, jak si spojit veterány týmu s mladými nadějemi, abyste jim vštípili jen to nejlepší od vašich nejzkušenějších hráčů, co se pak pochopitelně zobrazí i na hřišti.

Pokud jde o vizuální stránku hry, prostředí je dobře známo, jen s rozdílem většího počtu funkcí a možností. Tvůrci hlásí přidání více než 500 nových animací a vylepšené rozhovory s fotbalisty, manažery i trenéry. V levé části herního klienta máte tradičně Menu se všemi možnostmi, které vám hra Football Manager 2019 nabízí - Domovská stránka, Přijaté zprávy, Dynamika týmu, Zprávy ze zápasů, Personál, Rozvrh zápasů, Soutěže, Skautovanie, Přestupy, Klub, Finance nebo již zmíněné záložky Taktika, Trénink a Sestavy.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Pentium 4, Intel Core nebo AMD Athlon – 2.2 GHz +
RAM: 2 GB
GPU: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT nebo AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
HDD: 7 GB volného místa
Další: DirectX: Verze 9.0c

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Oficiální Bundesliga
  • Soutěže z celého světa
  • Přibyl videorozhodčí
  • Pokročilejší nastavení taktiky
  • Vícefázové tréninky
  • 500+ nových animací
  • Naučné informace pro začátečníky

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Sports Interactive
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.footballmanager.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 649
Publikováno: 06.11.2018
Poslední aktualizace: 2018-11-06 11:01:45
Zařazeno v kategoriích: Sportovní hry | Dema her | Simulátory | Hry a zábava | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Football Manager 2019

Doporučujeme

Nahoru