Pro Evolution Soccer 2019 (Demo)
0 %

Asijské pojetí online fotbalu dostalo ještě více klubových i hráčských licencí

Dlouholetý herní soupeř konkurenční značky FIFA s názvem Pro Evolution Soccer 2019 (nebo zkráceně PES 2019) se může jen z dálky přihlížet obrovské popularitě, jakou má fotbalová hra od EA Sports. Přesto se najde menší procento hráčů, kterým imponuje právě PES 2019, protože, jak je dobře známo, nabízí zcela jiný zážitek ze hry. Vývojáři z Konami se snaží o co nejvěrnější zachycení nejoblíbenějšího sportu na planetě, co se jim rozhodně daří z ostatních fotbalových titulů nejvíce.

Hra je pomalejší, přihrávky musí být mířené přesněji, triky působí důvěryhodněji a velmi závisí i na poloze míče a rozestavení hráčů. Posledně byly do hry přidány i okamžité střídání jako následek náhlých křečí nebo únavy hráčů. Pro Evolution Soccer 2019 ztratilo po dlouhých deseti letech práva na Ligu Mistrů (probrala ji právě FIFA 19), ale i přes mnohem menšímu rozpočtu dokázali přinést ještě více licencovaných hráčů, klubů i celých lig. Celkově 14 oficiálních lig (dánská Superligaen, portugalská Primeira Liga, belgická Jupiler Pro Liga, skotská Premiership, argentinská Primera División nebo ruská Premier League) nabízí 355 klubů, z toho 293 licencovaných - FC Liverpool, Slavia Praha, Bayern Leverkusen, Borussia Dortmund, FC Schalke 04, AS Monaco, Celtic a Rangers a mnoho dalších.

Pro Evolution Soccer 2019 letos po dlouhé době zapracovali na vzhledu menu, na které se hráči dlouhodobě stěžovali. Módy ve hře zůstaly prakticky stejné, a tak se hráči mohou těšit na myClub - ekvivalent k FIFA FUT módu, Master League mód - hráči se stanou manažery klubu, Legend mód - ekvivalent k FIFA The Journey, kde se sleduje individuální kariéra hráče. Fotbalisté jsou zpracování opět nádherně, plně rozpoznatelní a to jak graficky, tak i skillově. Hra přichází v edicích Standard, Beckham a Legend - každá s vlastními speciálními nabídkami.

Stáhněte si také mobilní verzi hry PES 2019 pro Android a iOS.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-3470 / AMD FX 4350
RAM: 4 GB
GPU: NVIDIA GTX 670 / AMD Radeon HD 7870
HDD: 30 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Licencované ligy, kluby a hráči
  • Opět realističtější pojetí fotbalu
  • Známé herní módy
  • Vylepšená fyzika
  • Krásné zpracování hráči
  • 3 edice

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Konami Digital Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.konami.com/wepes/2019/eu/en/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: Demo
Počet stažení: 1702
Publikováno: 02.09.2018
Poslední aktualizace: 2018-09-02 14:58:04
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Sportovní hry | Multiplayerové hry | Simulátory | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Pro Evolution Soccer 2019

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru