Iron Sky: Invasion (1)
0 %

Vesmírná simulační hra

Iron Sky je velmi známé jméno mezi fanoušky scifi filmů. Jedná se totiž o původně velmi očekávaný snímek, který sliboval povedenou retro zábavu. Ve výsledku bylo publikum víceméně zklamáno, ale i tak film splnil jednu důležitou úlohu – stal se námětem pro zajímavou vesmírnou simulační hru.

Příběh je poměrně prostý, ale zároveň slibuje množství zajímavých úkolů a hlavně nebezpečných misí. Nacisté po druhé světové válce, ještě před finální kapitulací odletěli ze Země a usadili se na odvrácené straně Měsíce, aby zde dokončili svůj vesmírný projekt. Po mnoha letech se jim to skutečně podařilo a vrací se zpět na planetu Zemi, aby ji konečně úspěšně obsadili. V tom jim může zabránit postava hráče, která je v průběhu invaze umístěna na orbitální stanici Země.

Temné a těžké téma nacistické invaze odlehčují jednotlivé videosekvence u příležitostí kontaktu s nepřátelskou flotilou nebo se základnou na Zemi. Videa byla natočena se skutečnými herci, kteří se podíleli na původním filmu, což je určitě velké plus pro fanoušky.

Hráč má k dispozici trojici vesmírných plavidel, které jsou umístěny přímo na stanici. Může mezi nimi volit a dle potřeby nebo příležitosti je tak měnit. Celý počátek hry se pak omezuje pouze na obranné či útočné mise, při kterých musí být zabráněno zničení základny. Nic z toho však ani při několikerém opakování nezačne nudit a hráči se tak mohou těšit na skvělou zábavu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Na motivy filmu
  • Nacistická invaze na Zemi
  • Zachraňte Zemi
  • Létejte, bojujte a vylepšujte

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: TopWare Interactive AG.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.ironskyinvasion.com/en/reports.html
Velikost souboru: 588,89 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1
Počet stažení: 1049
Publikováno: 05.03.2013
Poslední aktualizace: 2013-03-05 00:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Simulátory | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Iron Sky: Invasion

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru