The Sims 3 (1.0)
100 %

Třetí pokračování oblíbené série

Herní série The Sims se ve svých vydáních pravidelně posouvá dopředu a nabízí hráčům nové možnosti. The Sims 3 to při svém vydání neměl jinak, a i když oproti druhé části nabídl málo vylepšení, stále šlo a jde o výborné pokračování, které mají hráči stále rádi. Vše se odehrává v městečku Sunset Valley, kde žijí všechny rodiny Simíků, které si hráči vytvoří. Herní obrazovka se ale nesoustředí už jen na jeden dům na ulici, ale tentokrát je vybudován celý kus města, což působí realističtěji a pohodovější.

Na ulici jsou pak další obchody a služby, kam mohou postavičky chodit, ale co se děje uvnitř budov, to už hráči nevědí. Na to, aby si mohli užít restauraci, tělocvičnu nebo masáž si musí pořídit datadisky, kterých je sice požehnaně, ale s přehnaně vysokými cenami.

Jako vždy, i v The Sims 3 si hráči na začátku vytvoří své postavičky, což velkému procentu hráčů zabere hodiny času. I zde se vývojáři posnažili a přinesly nové možnosti úprav, takže si hráči mohou změnit výšku, pohlaví, navolit velikost očí, barvu pokožky, oblečení, prstýnky, nehty atd. Totéž platí io tvorbě interiéru a domů jako takových. I když jde v podstatě o tytéž předměty jako v druhé části hry, jsou v lepší grafice a přibylo i několik nových věcí. Nejnovějším prvkem ale je možnost na jeden čtvereček na herní ploše umístit několik předmětů, což v minulých dílech chybělo. To poskytuje lepší možnosti pro kreativitu.

Ve hře samotné se pak starají o své Simíky a prožívají s nimi každodenní radosti i starosti. Postavičky mají tentokrát i systém nálad, který se často mění a je třeba plnit i jejich sny, které si vytyčili. Každodenní rutina jako například mytí zubů či stolování se dá zrychlit. Nechybí ani rozhovory v nesmyslném, ale zábavném jazyce Simíků.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Sunset Valley jako dějiště hry
  • Vylepšení systém tvorby postav
  • Dům už nestojí na ulici sám
  • Systém nálad
  • Seznam známých, přátel a rodiny
  • Možnost na jeden čtvereček umístit několik předmětů
  • Množství datadisků na zlepšení herního zážitku
  • Dobré zvukové efekty
  • Zaměřené na lehčí přechod životem

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: The Sims Studio
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://cz.thesims3.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 2227
Publikováno: 10.08.2017
Poslední aktualizace: 2017-08-10 12:49:01
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | 3D hry | Multiplayerové hry | Origin hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - The Sims 3

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

the-sims-3: Náhlý problém sekání The sims 3 - pomozte prosím

Dobrý den, 
stal se mi takový problém a nevím už, co dělat. Měla jsem nainstalovaných několik her normálně přes CD, potom nějaké elektronickou formou přes Origin (asi tři dodatky) a pak jsem si řekla, že si zkusím stáhnout crack The sims 3 mazlíčci a postupovaůa jsem podle návodu na internetu. Stáhla jsem si to přes torrent, ale ten crack ke stažení jsem nikde funkční nenašla, a tak jsem to zkusila stejně a fungovalo to aj bez toho, jen na netu někde doporučovali otevřít to přes Daemon tools, tak jsem to přes to otevřela, fungovalo to, ale začalo se to nepříjemně sekat každé dvě vteřiny asi. Tak jsem to odinstalovala, vymazala ty soubory, nakonec jsem odinstalovala všechny sims dodatky včetně základu a odstranila složku Electronic Arts a nainstalovala to znova, přidala zase věci z Originu, ale chová se to pořád stejně. :( Seká se to stejně. Myslela jsem, že když to odinstaluju a zase nainstaluju, tak to bude ok. Bojím se, jestli jsem si z netu něco nenatáhla do PC, nějaké škodlivé…

A. Stočesová 13.9.2017 Odpovědi (0) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru