Life360 (mobilní)
100 %

Lokalizační aplikace pro rodinu

Aplikace Life360 se postará o vaši rodinu a to doslova. Jejím hlavním úkolem je udržování ponětí o tom, kde jsou její členové. Life360 tak dokáže zajistit kontrolu toho, zda a kdy došly vaše děti ze školy domů, jestli je již manžel na cestě z práce a podobně.

V rámci daného kruhu, který tvoří rodina, členové mimoškolní aktivity nebo jiné podobné sdružení je ustaven správce, který má celou skupinku na starosti. Zároveň disponuje rozšířenými právy v rámci aplikace. Může tedy určit, kdo bude členem konkrétního kruhu a mnoho dalšího.

Základem použití je zaznamenávání tzv. Check-inů. Pokud přijdete na konkrétní vybranou a uloženou adresu (škola, byt, práce), aplikace tuto skutečnost automaticky ohlásí. Samozřejmostí je možnost notifikací upravit, nebo kompletně lokalizaci zakázat (prázdniny, dovolená, klidný víkend).

Aplikace Life360 se může velmi snadno stát pomocníkem při výchově a hlavně ochraně dětí, ať už vlastních nebo svěřených.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Snadné nastavení
  • GPS lokace
  • Zasílání zpráv a upozornění
  • Tlačítko ohrožení

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Life360
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.life360.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2407
Publikováno: 06.12.2013
Poslední aktualizace: 2013-12-04 15:13:45
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Komunikace (mobilní) | Sociální sítě (mobilní) | Nástroje (mobilní) | Mapy (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Life360 (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

life360-mobilni: Chybná adresa

Dobrý den, několik měsíců jsme používali bez problémů Life 360. Po odstěhování se nám ale ukazuje, ze jsme na původní adrese. Stalo se to,ze jsme si odvezli i internet tak jestli není chyba v IP adrese. Při mobilní netu jsme správně. Ale ve chvíli kdy jsme na WiFi jsme o 15km jinde. Nevíte kde změnit nastavení?? Už jsme aplikaci několikrát odinstalivali a stejně jakoby si to pamatovala. Moc děkuji za rady ....

Sarah.saphi 13.12.2016 Odpovědi (1) Odpovědět

life360-mobilni: Chybně odeslané pozvání

Dobrý den, chtěla jsem tuto aplikaci vyzkoušet, bohužel se stalo, že se mi pozvánky odeslaly i k lidem, kam jsem nechtěla. Následovalo množství sms a teď se opakuje odesílání e-mailu s pozváním k této aplikaci. Zdá se, že sms už se neopakují. Máte zkušenost jak to zablokovat, aby to nechodilo? E-mail nenabízí možnost pozvání odmítnout! Děkuji

Petra 14.11.2015 Odpovědi (3) Odpovědět

life360-mobilni: Nastavení a kdo má mít aplikaci

Dobrý den, chtěl bych kontrolu svých dětí pomocí této aplikace, ale nikde není vysvětleno to základní: kdo všechno musí mít tuto aplikaci nainstalovánu. Já, jako otec ve svém telefonu a u dětí pak stačí, aby měli zapnutou GPS na svém mobilu, nebo všichni, kteří tvoří rodinný kruh? A kdo pak určuje, který z nich je správcem??? A to pak všichni vidí všechny. kde se kdo nachází??? Nebo stačí jen vypnout GPS??? Poradíte prosím? Děkuji

Martin Norman 26.12.2014 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru