Mad TV (1991)
0 %

Ovládněte šílenou televizi

Dívka snů a peníze. Okolo těchto dvou důležitých věcí se točí příběh celé hry. Hlavní postava Mad TV se totiž beznadějně zamiluje do moderátorky kulturního pořadu na malé soukromé televizní stanici. Příběh se pak neuvěřitelně zamotá.

První kroky hráče vedou samozřejmě na zmíněnou stanici, kde se nachází jeho vyvolená. Shodou náhod se hráč několik minut po příchodu do budovy stává programovým ředitelem části dne a má tak na starosti vysílání od šesti hodin večer do půlnoci. Místo získal po předchozím řediteli – šílenci, který chtěl rozšířit televizní vysílání i na Mars, ale zabil se v letadle (spletl si směr a místo do vesmíru vletěl do pole). Hráč je tedy blízko své snad budoucí dívky a zároveň má zajištěnu celkem dobrou práci.

Vaším hlavním úkolem bude zvyšovat sledovanost a s tím také zisky televize. Získání vaší vysněné dívky musí chvíli počkat. Do každodenního bloku budete kupovat programy, řadit je dle svého uvážení, prokládat reklamou a zpravodajstvím. Zároveň musíte stavět nové vysílače, abyste získávali co nejvíce nových diváků.

Jakmile se vám bude dařit, můžete nakupovat dražší filmy a produkovat vlastní show (která je ale velmi finančně náročná). Tehdy je i nejlepší příležitost pořádně zapracovat na získání milované moderátorky Betty. Nefungují klasické věci jako večeře nebo dárky – musíte do vysílání nasadit pořady o kultuře, nejlépe její vlastní. Což je ale katastrofa, na kterou se nikdo nedívá. Nemáte to vůbec jednoduché.

Hra je mimo šíleností a podivných úkazů naplněna vtipem a humorem. Pokud si budete potřebovat oddechnout, stavte se dolů za hlídačem nebo si běžte odpočinout na místní psychiatrické oddělení.

Pro správný chod hry Mad TV budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Zajímavý příběh
  • Podařená grafika
  • Šílené prostředí

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Rainbow Arts
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 0,80 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1991
Počet stažení: 733
Publikováno: 25.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-25 10:04:13
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Arkády | Logické hry | Staré hry | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Mad TV

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru