Panza Kick Boxing (1990)
20 %

Bojová hra založená na zkušenostech mistra

André Panza je bývalý vynikající profesionální kick boxer a judista. Na svém kontě má ze 114 zápasů 109 výher a většina z nich končila soupeřovým KO. Mimo této skvělé bilance se může pyšnit několikanásobným světovým vítězstvím a to v mnoha různých kategoriích – kick box, francouzský box nebo plný kontakt. Mimo to je držitelem čtvrtého danu v judu. A právě na jeho počest byla vytvořena velmi povedená hra z prostředí bojových sportů.

Hra je rozdělena na dvě základní části. Hráč může hrát proti počítači nebo využít oblíbeného multiplayer módu. Druhý hráč však ovládá svoji postavu na stejném PC.

V single playeru je důležité nejprve podstoupit trénink, jelikož je ovládání hry poměrně náročné. Jakmile si je hráč alespoň částečně jist, může se pustit do hlavní hry – šampionátu. Postupně získává zkušenosti, jeho kvality a profesionální úroveň roste a postupně může vyzývat lepší a lepší soupeře. Nakonec se může utkat se samotným André Panzou.

Hra je velmi propracovaná a umožňuje neobvyklé nastavení pohybů. Hráč si může nastavit kombinaci pohybů, která vychází z velkého výběru přednastavených možností. Ve hře samotné pak útočí buď klasicky, nebo použitím těchto kombinací. Aby měl úder účinek, musí mířit na odkrytou část těla hlava hruď nebo břicho. Mimo správné umístění je třeba udržovat přesnou vzdálenost – pokud je hráč blízko nebo naopak daleko, rána nemá žádný účinek. Stejně tak tomu bude tehdy, pokud protivník využije blokování.

Panza Kick Boxing je výborně propracovaná hra, která vyniká svým ovládáním a herními možnostmi. Za zmínku zároveň stojí skvělé grafické provedení.

Pro správný chod hry Panza Kick Boxing budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Výborné ovládání
  • Nadstandartní možnosti
  • Skvělé grafické zpracování
  • Mnoho nastavitelných úderů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Loricels
Velikost souboru: 0,90 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1990
Počet stažení: 1496
Publikováno: 15.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-15 07:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | Staré hry | Plné hry | Staré akční hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 1
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Panza Kick Boxing

Doporučujeme

Nahoru