Simpsons Arcade Game (1991)
0 %

Povedená rodinka Simpsonových ve hře

Simpsonovi jsou jednoznačně nejznámější a nejoblíbenější fiktivní rodina na světě. Ostatně neexistuje snad nikdo, kdo by je neznal a nedokázal všechny její členy vyjmenovat zpaměti. Táta Homer, Marge, neposlušný Bart, chytrá Líza a malá Maggie. Ale kde vlastně Maggie je? Někam zmizela.

Vše pěkně od začátku – Waylon Smithers, věrný sluha a komoří bohatého pana Burnese dostane za úkol vyloupit obchod s klenoty a ukrást z něj cenný diamant. Loupež se podaří, a když se společníky opouští obchod, narazí právě na zmíněnou rodinu Simpsonových. Vzájemně se srazí a diamant Waylonovi vypadne z ruky. Najde ho malá Maggie a dá si ho do pusy místo dudlíku. Waylon na nic nečeká, popadne Maggie i s diamantem a utíká pryč. To ale neměl dělat.

Nyní začíná samotná hra, kdy si hráč zvolí jednu ze čtyř zbylých postav – členů rodiny a vydá se na záchranu unesené Maggie. Každá z postav má nějakou schopnost, resp. zbraň, pomocí které se dokáže vypořádat s nepřáteli. Homer dává pádné rány svou pěstí, March rozdává pořádné šťouchance vysavačem, Bart dokáže potrápit na svém skateboardu a Líza má švihadlo.

Na hráče pak čeká osm kol, během kterých se musí vyhnout všemu nebezpečí, probojovat se přes všechny nepřátele, využívat bonusů v podobě zbraní nebo jídla a nakonec přemoci samotného pana Burnse a osvobodit Maggie. Na úplný konec je pak nachystáno video, které vás dozajista pobaví.

Pro správný chod hry Simpsons Arcade Game budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Oblíbená rodinka
  • Skvělý příběh
  • Možnost multiplayeru
  • Lze hrát za každou z postav

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Konami
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 1,17 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1991
Počet stažení: 7692
Publikováno: 16.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-16 10:46:44
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Arkády | Staré hry | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Simpsons Arcade Game

Doporučujeme

Nahoru