Zloděj (1994)
0 %

Pojďte si beztrestně zakrást

Zlodějská hra, ve které se pořádně pobavíte, to je The Clue. Navíc je kompletně v češtině, což se bude při provádění zlodějin velmi hodit. Hra je velmi propracovaná a hráči tak nabízí přímý pocit z účasti na všech páchaných nekalostech. I když grafika odpovídá své době a spíše než o klasickou hru se jedná o adventuru, hráč je vtažen do příběhu a plně vnímá náročnost situace.

Jak už název napovídá, jste zloděj, jehož řemeslem je loupení a zlodějiny všeho druhu. Což je velkou výhodou této hry, jelikož nebudete potřebovat věci, jelikož si všechny budete moci nakrást. Samozřejmě, budete potřebovat základní výbavu, kterou je dobé koupit, ale posléze už vše půjde úplně samo.

Na začátku si vytipujte objekt, který chcete vykrást. Musíte zjistit, zda má hlídače, alarm a jak se vlastně můžete dostat dovnitř. Po průzkumu vyjdete do ulic a hospod a rekrutujete své komplice, kteří vám pomohou s otevřením dveří nebo odnesením lupu.

Zjišťování informací a výběru společníků se věnujte velmi pečlivě, jinak brzy skončíte v rukou policie a hra pro vás skončí.

Pokud vše dobře půjde a podaří se vám vybílit celý dům, zbývá už jen poslední krok – prodej věcí. Prodat můžete věci v několika „specializovaných“ obchodech, které vykupují různé druhy zboží a za různé ceny, takže je nutné si vše projít a následně se rozhodnout, kde zboží zpeněžit. 

Pro správný chod hry Zloděj budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Plánování
  • Výběr kompliců
  • Perfektní fáze loupení
  • Prodej nakradených věcí

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Neo Software
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 2,60 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1994
Počet stažení: 2357
Publikováno: 09.08.2012
Poslední aktualizace: 2012-08-09 13:02:01
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Akční hry | Staré hry | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Zloděj

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru