Age of Mythology (1.0)
0 %

Strategie plná bohů

Age of Mythology pochází z oblíbeného herního studia Ensemble, které za sebou má velkou spoustu úspěšných herních titulů. Nejznámější je samozřejmě právě „série“ her Age of… AoM tak vlastně ani není další sérií, jako spíše spin-off ke klasice jménem Age of EmpiresLegendě mezi strategiemi.

Celá hra se zaměřuje na bohy a legendy, které se k nim váží. Inspirací se tak stali řečtí, egyptští a norští bohové, jejichž příběhy a vlastnosti byly použity pro potřeby herních mechanismů. Hra mimo jiné zaznamenala vysoké kritické ohodnocení a během krátké doby došlo k dosažení prvního milionu kopií.

Herní systém vychází ze zmíněného AoE – podobně jako v Empires sérii, i v Mythology sérii hráč provází svůj národ skrze čtyři herní doby. Nejvyšší je logicky Mythic Age. Před začátkem samotné hry si hráč vybere jednoho ze tří hlavních bohů, kteří se váží ke každému národu. Ten svým blahodárným působením vylepší některou z tradičních herních vlastností a připraví tak hráči bonus. Během přechodů mezi jednotlivými dobami si pak hráč může zvolit jednoho ze dvou bohů nižší kategorie, který mu přinese drobné vylepšení některé technologie nebo jinak zlepší chod ekonomiky.

Age of Mythology patří spolu s Age of Empires mezi skvěle vypadající, dokonale hratelné a hlavně propracované strategie, které by byl hřích nehrát.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Obří množství jednotek
  • Tři herní národy
  • Bohové a jejich pomoc
  • Přechod mezi dobami

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Ensemble Studios
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 353,57 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1245
Publikováno: 11.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-05 14:07:10
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Dema her | Strategie | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Age of Mythology

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

448247 přečteno
Nahoru