C&C: Twisted Insurrection (0.39)
0 %

Rozšíření Command & Conquer ve velkém stylu

C&C: Twisted Insurrection je uživatelským módem navazujícím na legendární a snad nejoblíbenější část série Command & Conquer s názvem Tiberian Sun. Jde o skvělou sci-fi strategii odehrávající se několik let po Tiberian Sun, kdy je svět stále rozdělen na dvě frakce GDI a bratrství Nodu. Válka už je v plném proudu a radiace se rozrůstá po celé zemi. Atmosféru se však fanoušci a vývojáři v jednom snažili zachovat co nejvěrněji právě z Tiberian Sunu a to se jim zaručeně podařilo.

Celkově je ve hře 31 misí, které se ale nebojí do hráčů nasypat vše, co znají z předchozích dílů. Kromě toho je pro každou frakci připraveno několik výzev, které dají zabrat. Náročnost je ve všem poměrně vysoká, jelikož se jedná o dodatek ke hrám, ke kterému se pravděpodobně dostanou i tak jen hráči původních her. Pokud jste to náhodou nikdy nehráli, není ale na místě věšet hlavu, protože si Twisted Insurrection také dokážete užít, jen se budete velmi pomalu rozjíždět a nevžijete se tolik do děje.

Ve hře jsou k dispozici všechny známé zbraně ze série jako například mechové, houfnice, raketomety, sebevražedné tanky, chemické zbraně apod. Ve hře se však najdou i nové jednotky, které dokonale zapadnou a nejsou ani trošku OP (Overpowered). Hra je uzpůsobena i pro vysoké rozlišení a můžete si ji tak vychutnat i na nových mašinách a velkých obrazovkách.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Plnohodnotná hra od fanoušků
  • Známé jednotky, jakož i nové
  • 31 misí a náročné výzvy
  • Volné pokračování Tiberian Sun
  • Zachování atmosféry
  • Poměrně velká náročnost

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Twisted Insurrection Team
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 282,41 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 0.39
Počet stažení: 89
Publikováno: 02.03.2016
Poslední aktualizace: 2016-03-01 13:16:36
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Strategie | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - C&C: Twisted Insurrection

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru