Sins of a Dark Age (1.0)
0 %

Zajímavé MOBA temné fantasy

Žánr MOBA je v hrách už poměrně zažitý a velmi oblíbený pojem, který reprezentují zejména dvě vlajkové lodě Dota 2 a League of Legends. Sins of a Dark Age si bere z každé trochu a nabízí tak multiplayerový zážitek, kdy bude vaším úkolem v pětičlenném týmu porazit protivníky a dobýt jejich základnu. To vše se odehrává na mapě, kde jsou pravidelně rozmístěny věže, ze tří různých směrů chodí creepové a vy se postupně musíte propracovat do nepřátelské základny, resp. ubránit tu vaši.

Graficky se hra velmi podobá LoL, z čehož si ve velké části bere i celkový design menu. K Dota 2 má zase blíže po atmosférické stránce - Sins of a Dark Age jde totiž temnější cestou. Hrajete za některého z mnoha hrdinů, které si vyberete před začátkem zápasu. Toho můžete před bojem vylepšit a také za hraní získáváte různá vylepšení. Oproti zmiňovaným hrám nabízí Sins of a Dark Age ve hře i questy, za jejichž plnění získáte užitečné boosty, které vám pomohou porazit protivníka.

Jelikož jde o online hraní, je jen na vás, jaké strategie zvolíte, co nového vymyslíte apod. Hrát můžete až v pěti lidech a čím více vás je, tím zábavnější je hra. Pokud patříte mezi hráče Dota 2 nebo LoL, možná se ptáte, proč byste měli hrát něco jiného. Čerstvý vítr v MOBA žánru nikdy není k zahození a kdoví, možná se dočkáme nového velikána na poli MOBA her, který ještě zamíchá karty na trhu. Hra se dočkala plnohodnotného vydání teprve nedávno, takže hráčská komunita je zatím menší, ale změnit to můžete i vy jednoduchým a hlavně bezplatným nainstalováním.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Mix známých MOBA her
  • Graficky velmi podobné League of Legends
  • Questy v mapkách
  • Vylepšování hrdinů
  • Zatím málo hráčů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Ironclad Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.sinsofadarkage.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1150
Publikováno: 12.05.2015
Poslední aktualizace: 2015-05-11 18:34:32
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Strategie | Plné hry | Multiplayerové hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Sins of a Dark Age

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru