Microsoft Visual C++ Redistributable 2005 (8.0 - 64-bit)
0 %

Instalační balíček pro programy vytvořené v C++

V programovacím jazyce C++ vzniká software, který pravděpodobně používáte i vy ve vašem počítači. Tvůrci využívají standardní knihovny s již vytvořeným softwarem, které zrychlí celý proces a nemusí tak psát vše od základu. Slovíčko Redistributable znamená, že může být obsah používán třetími stranami. Při instalaci většiny programů se vám pravděpodobně nabídne možnost takový balíček nainstalovat, pokud ho již v počítači nemáte. A jelikož je balíčků z kolekce Microsoft Visual C++ Redistributable více, začneme s nejstarším z nich.

Microsoft Visual C++ Redistributable 2005 je nejstarší verzí poskytující podporu ještě systémem Windows XP. To, jakou verzi máte v počítači, si můžete zjistit v Ovládacím Panelu/Programy. Pravděpodobně tam budete mít několik verzí, které ale nedoporučujeme odinstalovat ani v případě, že máte málo místa na disku a potřebujete ho uvolnit. Každá instalace měla svůj význam pro programy a hry v PC a odstraněním by mohlo dojít k poškození systému. Rovněž neplatí, že čím novější instalační balíček, tím lepší a spolehlivější. Nejlepší je všechno nechat tak a do ničeho nevrtat, pokud se do problematiky nevyznáte.

Microsoft Visual C++ Redistributable rozšiřuje možnosti systému, pomáhá při automatické instalaci aplikací, her a programů a umožňuje spustit software vytvořený v jazyce C++.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Pohodlná instalace
  • Malá velikost balíčku
  • Automatizace procesů
  • Založené na jazyku C++

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Microsoft Visual Studio
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=3387
Velikost souboru: 4,29 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 8.0 - 64-bit
Počet stažení: 57
Publikováno: 19.10.2018
Poslední aktualizace: 2018-10-16 12:29:42
Zařazeno v kategoriích: Vývojové nástroje

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Microsoft Visual C++ Redistributable 2005

Nahoru