Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Alarm for Cobra 11: The Syndicate (Crash Time IV)

91 %

Kobra 11 počtvrté – skvělé, zábavné, akční

Další díl závodní série Crash Time hráče opět zavede na rušné ulice velkoměst, které jsou jako stvořené pro nebezpečné závody a honičky za zločinci. Stejně jako předchozí díly, i ten čtvrtý je nabitý akcí, skvělými auty i zloději a vrahy. Vše je navíc zabaleno do neskutečného herního enginu, který klade velký důraz na realističnost a jeho fyzikální část je proto jednoduše úchvatná.

Pokud hráč vstupuje do série teprve tímto dílem, je vhodné ji detailněji popsat. Závodní série Crash Time je založena na příbězích legendárních dálničních policistů z oblíbeného televizního seriálu Kobra 11. Přímo ve hře tak vystupují některé z hlavních postav, používané vozy i známé situace a události. Hráč se dostává do role policisty, který řeší přidělené případy poněkud svérázným způsobem – rychlou a agresivní jízdou.

Pro jednotlivé úkoly jsou k dispozici nejrůznější vozy, ze kterých je možné si vybrat dle libosti. Příběh je jako tradičně založen na obyčejném případu, který se záhy stane poněkud zamotaným a nakonec se z něj vyvine velmi nebezpečné zahrávání se samotným Syndikátem (mocnou organizací, která rozhodně nejedná v rukavičkách). Příběh začíná vyšetřováním nehody na dálnici. Vše vypadá na běžnou nehodu, u které nesedí pouze pár maličkostí. Po schůzce s policistouutajení je však jasné, že se o obyčejnou nehodu rozhodně nejednalo. Vyšetřování nabírá na spádu, kola se točí a nitro žene všechny pořádně rychle kupředu.

Hráč je ve hře naváděn dvěma způsoby – vizuálně a hlasově. Oba hlavní aktéři spolu probírají daný případ přímo v autě a zároveň dolaďují podrobnosti po telefonu nebo vysílačce. Hráč tak neztrácí ponětí o tom, co se děje nebo kam právě jede. Pro dokonalé a jednoduché navigování je pak použit systém šipek. Malá šipka s číslem, které označuje vzdálenost v metrech do cíle je neustále zobrazena těsně před autem. Velké směrové šipky pak ukazují, kterou odbočkou je vhodné se dát.

Samotnému řízení pak k dokonalosti chybí jen kousek. Úchvatně graficky zpracované okolí ve spojení se skvělými jízdními vlastnostmi hráče absolutně vtáhne. Jízda po dálnici plné aut kolem 240 km/h je pak skutečným zážitkem. Stačí chvilka nepozornosti a vše je skončí v několikametrovém letu zakončeném mnoha kotrmelci a tvrdým dopadem. 

Stahujte i další díly série:

Alarm for Cobra 11: Nitro
Alarm for Cobra 11: Autobahn Pursuit (Crash Time I)
Alarm for Cobra 11: Burning Wheels (Crash Time II)
Alarm for Cobra 11: Highway Nights (Crash Time III)
Alarm for Cobra 11: Undercover (Crash Time V)
 

 

Alarm for Cobra 11: The Syndicate (Crash Time IV)Typický policejní vůzLuxusní vozy

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Úchvatné zpracování
  • Velký výběr vozů
  • Skvělý fyzikální engine
  • Realistické chování aut
  • Kolize, nitro, hudba
 

Verze 4 - 374,23 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 374,23 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 4
Počet stažení: 9512
Publikováno: 7.12.2012
Poslední aktualizace: 7.12.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Dema her, Simulátory, Závodní hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 6 3 d 2 c  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)